11 міфів про питну воду: водні міфи і реальність

 

У цій статті ми поговоримо про міфи, які є поширеними щодо питної води.

Міф № 1, щоб схуднути потрібно пити менше води.

Вода є природним сечогінним, якщо вода трохи солона, тіло буде "зайнятий" розщеплення компонентів і почуття голоду протягом короткого часу ви будете залишати. 2 літри води день міф чи реальність? Коли ми маємо на увазі 2 літри води в день-це середня кількість води і не потрібно пити воду, згвалтуванні себе. Краще замінити водою іншими напоями. Для кращого травлення постарайтеся мити їжу з водою. Вчені з американського університету стверджують, що надлишок води може утворюватися в організмі, якщо він споживається проти волі у великих кількостях. У цьому випадку, ковтання рефлекс може страждати. В цілому вода зустрічається у фруктах, овочевих супах і майже все, що ми їмо з їжею. Ось чому ми повинні взяти все разом.

Доставка води міфи про воду

 

Міф No 2 людського ваги збільшується за рахунок кількості води п'яним.

Випити трохи мінеральної води в маленьких ковтків, і ви поступово забудете про голод, адже не вода, а їжа збільшує вагу людини.

Міф No 3 влітку ви повинні пити більше води, ніж взимку. Це не зовсім так, адже взимку людина витрачає багато сил на дихання і взагалі витрачає більше енергії на підтримання адекватної температури тіла.

Міф No 4. Пам'ятайте, що під час польоту в літаку повітря так само сухий, як під час прогулянки в пустелі. Тому варто випивати на годину 1 склянку води. Кава, так само як і алкоголь призводить до зневоднення, що означає, що після нього необхідно випити про склянку води.

Міфи про питну воду або не п'ють

Міф про воду No 5 людина, яка п'є багато води, не має сили. Насправді, якщо людина, яка п'є воду, щоб перевірити виступ у спорті, то докази вчених дізналися, що її результати різко зросте.

Міф No 6 прихильників йоги можна обійтися без води. Насправді, вони п'ють близько 2 літрів на добу.

Міф No 7 питна вода у великих кількостях шкодить ниркам. Є тільки вода допомагає мити нирки, що, в свою чергу, не дозволяє каменів з'являтися в них.

Міф № 8 робота мозку стимулює сигарети, каву, алкоголь, але не вода.

 

Доставка води в Одесі

 

Насправді, структура самого мозку становить 75% води, що означає, що коли людина не вистачає води-це призводить до стресовій державі. Щільність крові занадто велика, людина, яка не п'є воду-це призводить до утворення тромбів, і в результаті інсульту.

Міф № 9 . Неважливо, яку воду ви п'єте. Важливо, щоб вода відповідала вимогам. Тоді шкіра, нігті і волосся, безумовно, тримати їх молодості. Тут можна придбати воду в пляшках «Артемівський» за ціною 50 грн. 19 літрів. Кожен раз, коли ми ретельно перевіряємо воду на небезпечні домішки і бактерії, тому дуже важливо купувати воду від постачальника ви довіряєте.

 

 

Міф No 10 вода нічого не коштує, але так що ви можете тільки думати, якщо ви не опинитеся в пустелі з пляшкою води для великої компанії.

Міф No 11. Надмірне пиття допомагає з ОРВи і після похмілля.

Насправді, вода не допомагає з ОРВи і похмілля, він просто дає вам можливість відновити баланс води в організмі, який спалюється алкоголем і при підвищенній температурі тіла.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...