11 міфів про питну воду: водні міфи і реальність

 

У цій статті ми поговоримо про міфи, які є поширеними щодо питної води.

Міф №1 Щоб скинути зайву вагу необхідно пити менше води.

Вода є природним сечогінним засобом, якщо воду трохи посолити, то організм буде «зайнятий» розщепленням складових і почуття голоду ненадовго вас покине. 2 літри води в день міф чи реальність? Коли ми маємо на увазі 2 літри води в день - це середня величина води і не потрібно пити воду, гвалтуючи себе. Краще замінити водою інші напої. Для кращого травлення спробуйте запивати їжу водою. Учені з американського університету стверджують, що надлишок води може утворитися в організмі якщо її вживати проти волі в великих кількостях. В такому випадку може постраждати ковтальний рефлекс. Взагалі вода міститься в фруктах, овочах супах і практично всім, що ми вживаємо з їжею. Тому все треба брати в сукупності.

Доставка води міфи про воду

 

Міф №2 Вага людини збільшується через кількість випитої води.

Пийте по немногу мінеральну воду маленькими ковтками, і ви поступово забудете про голод, адже не вода, а їжа збільшує масу тіла людини.

Міф №3. Влітку треба пити більше води, ніж взимку. Це не зовсім так, адже взимку людина витрачає багато зусиль на режим дихання і в цілому витрачає більше енергії на підтримку адекватної температури тіла.

Міф №4. Пам'ятайте, що під час польоту в літаку повітря таке ж сухий, як під час прогулянки по пустелі. Тому варто випивати протягом години 1 стакан води. Кава, як і спиртне призводить до зневоднення, а значить після нього необхідно випити ще близько склянки води.

Міфи про питну воду або не п'ють

Міф №5 Людина, яка п'є багато води не має сил.

Насправді, якщо у людини, яка п'є воду перевірили успішність в спорті, то по доказам вчених стало відомо, що його результати різко зростають.

Міф №6 Прихильники йоги можуть обходиться без води. Насправді вони п'ють близько 2 л. у день.

Міф №7 Вживання води в великих кількостях завдає шкоди ниркам. Немає тільки вода допомагає промивати нирки, що в свою чергу не дозволяє з'являтися камінню в них.

Міф №8 Роботу мозку стимулює сигарета, кава, спиртне, але не вода.

 

Доставка води в Одесі

 

Насправді, структура самого мозку становить 75% води, що означає, що коли людині не вистачає води - це призводить до стресової ситуаціі. Щільність крові занадто велика, у людини, яка не п'є воду - це призводить до утворення тромбів, і в до інсульту.

Міф № 9 . Неважливо, яку воду ви п'єте. Важливо, щоб вода відповідала вимогам. Тоді шкіра, нігті і волосся, безумовно будуть залишатись молодими. Тут можна придбати воду в пляшках «Артемівська» за ціною 50 грн. 19 літрів. Кожен раз, ми ретельно перевіряємо воду на небезпечні домішки і бактерії, тому дуже важливо купувати воду від постачальника ви довіряєте.

 

 

Міф No 10 вода нічого не коштує, але так що ви можете тільки думати, якщо ви не опинитеся в пустелі з пляшкою води для великої компанії.

Міф No 11. Надмірне пиття допомагає з ОРВи і після похмілля.

Насправді, вода не допомагає з ОРВи і похмілля, він просто дає вам можливість відновити баланс води в організмі, який спалюється алкоголем і при підвищенній температурі тіла.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...