Фільтр для очищення води-корисне диво техніки

Більшість з нас вже звикли до зручності електричних чайників, незамінності автоматичних пральних машин і, нарешті, до персонального комп'ютера на столі. Ці досконалості техніки економлять нам масу часу, позбавляючи від зайвого клопоту. Але існують і такі помічники в домашньому господарстві, які крім комфорту і затишку приносять в наш будинок безцінну річ – здоров'я. Ні для кого не секрет, що в повсякденному круговерті турботу про здоров'я ми зводимо до мінімуму: нам просто буває не до цього. Чи Часто ми замислюємося, чим дихаємо, яку воду п'ємо? Але якщо ми не в змозі перетворити забруднене міське повітря в гірський, то з водою, на щастя, справа йде інакше.

Кип'ятіння

У традиціях сучасної водоочищення досі прийнято вирішувати цю проблему без особливих витівок. Щоб знищити шкідливі мікроорганізми у водопровідній воді, її хлорують. Воду, яку ми п'ємо, прийнято ще й кип'ятити. Але звичайне кип'ятіння не в змозі знищити 100% бактерій, що містяться у воді, не кажучи вже про важкі метали і пестициди. Щоб досягти цього, треба кип'ятити воду в спеціальних умовах, що, погодьтеся, неможливо в повсякденному житті.

Крім мікроорганізмів, водопровідна вода містить ще сотні хімічних компонентів. Через це вода часто має неприємний присмак і запах, в ній присутній осад. Як же уникнути всього цього і отримати чисту, свіжу воду в домашніх умовах?

Крім мікроорганізмів, водопровідна вода містить ще сотні хімічних компонентів. Через це вода часто має неприємний присмак і запах, в ній присутній осад. Як же уникнути всього цього і отримати чисту, свіжу воду в домашніх умовах?

Очищення води

Насправді, досить використовувати таке диво техніки, як побутові фільтри (домашні) для очищення води. Завдяки їм вся ваша сім'я буде пити тільки чисту воду. Залежно від вашого сімейного бюджету, ви можете зупинити свій вибір на одній з пропонованих вашій увазі моделей. Вельми популярні фільтри у вигляді компактної, підходящої для будь-якого типу крана, насадки. Вони розраховані на фільтрацію води протягом приблизно півроку і унікальні тим, що входять до складу картриджа волокна з найдрібнішими порами в 0,04 мікрона затримують 100% бактерій.

Крім бактерій, якісний фільтр очищає від важких металів, хлору, осаду, усуває неприємний запах і смак. Зміна кольору волокон підкаже, що пора змінити картридж. Дуже зручні фільтри, що мають трьохпозиційний перемикач: відфільтрована вода, душик, невідфільтрована вода.

Хочете, щоб ви і ваші діти були здорові і життєрадісні – подбайте про це вже зараз, замовлення води в Одесі woda.od.ua

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...