6 причин пити більше води

Весна, літо, осінь, зима ... спостерігаючи тенденцію до зниження споживання води взимку серед моїх підопічних, у мене може виникнути спокуса зробити висновок, що в цей період статистика пиття виразно знижується. Чому так відбувається? Можливо, причина в тому, що одним з основних завдань води є охолодження організму, а в зимовий період підсвідомо шукаємо щось зігріваючий. У більш теплі дні, навпаки, організм сам випиває більше води. Однак, будь то зима або літо, ви отримуєте багато, ідаже від такої простої діяльності, як пити достатню кількість води за добу!

1. Найпростіший спосіб прискорити обмін речовин і поліпшити термогенез
Вода з фізіологічної точки зору є субстратом багатьох метаболічних реакцій в організмі. Простіше кажучи, при нестачі цієї речовини в Вашому організмі певні реакції в ньому не відбувається. Більш того, якщо під час фізичної активності не вип'єте достатню кількість рідини, Ваш організм буде перегріватися. Ви можете спостерігати серед своїх друзів з тренування, що ті, хто п'є багато - і пітніють більше. А ті, хто не живе в дружбі з водою, - менше потіють, а їхні обличчя набувають буряковий колір. Ви можете бути впевнені, що їх організм зазнає труднощів з видаленням метаболітів, що виникають через фізичних навантажень, а відсутність ефективного термогенеза - це менша здатність і менше можливостей для очищення організму.

2. Вода - найпростіший спосіб очищення лімфи
ДЕТОКС! Вода допомагає фільтрувати і очищати. При зразковому спалюванні жирових відкладень утворюється величезна кількість токсинів, які розташовувалися саме в надмірній кількості жиру. Якщо в певний час не пити достатню кількість води, то Ваша лімфа, навпаки, буде наповнена цим, токсинами. І більш того, ти побачиш це в своєму самопочутті. Якщо Вам не знайоме відчуття втоми, дуже можливо, що Ваш організм намагається очиститися від продуктів обміну речовин, але не має до того можливості!

3. Найпростіший спосіб боротьби з ефектом "апельсинової шкірки", тобто целюліту!
Відкладення, грудочки, нерівності ... проблема багатьох жінок, що відкладається на стегнах або животі. Замість того, щоб нести величезні витрати на "антицелюлітну" косметику, подумайте, як впливати на лімфу зсередини. І тут знову на допомогу приходить вода.

 

 

4. Естетичні якості: молодий організм - це гідратований організм - розгладження шкіри, ущільнення шкіри, заповнюючи нерівності
Де вода, там і кисень, а де кисень, там є життя! Ви знаєте ефект паперового особи? Зробити шкіру, яка є трохи напруженою і нееластичною? Чи знаєте ви, що кращий і простий спосіб додати "життя" до вашої шкіри - пити достатню кількість води ?! Якщо ви помітили, що Ваша шкіра не досить пластична, це знак, що ти зневоднений.

5. З тренувальної точки зору гідратація під час і перед, і після тренування - це перший крок до успішної і регенерації організму!
Чи не їжа, що не кондиціонер, а гідратація - це пріоритет правильної і ефективної регенерації і відновлення. Достатня кількість рідини, прийнята перед тренуванням додасть Вам сили і прибирає втому під час неї. Регулярне поповнення запасів води під час фізичного навантаження позитивно вплине на Ваші можливості під час тренувань. А достатня гідратація після тренування-допоможе відновленню.

 

6. Поліпшення фільтраційної функції нирок
Ти маєш якісь сумніви? Ви можете перевірити це, виконавши лабораторні дослідження. Попросіть досліджувати так званий eGFR в крові. Якщо рівень трохи знижений - це перший сигнал для Вас, щоб поліпшити так званий параметр напруженості glomerulus. Звичайно, ви також можете всебічно перевірити стан ваших нирок, виконавши основні аналізи крові: креатинін, Креатинові киназа, сечовина і сечова кислота, а також основний аналіз сечі. На якийсь час варто виконати також УЗД органів, щоб виключити ризик появи каменів у нирках.

Нижче кілька хороших порад, як правильно себе наповнити водою:
- додайте трохи гімалайської солі в воду, яку ви п'єте протягом дня,
- вода, яку ви п'єте під час важкого тренування і після її завершення, повинна бути наповнена електролітами,
- маленькими ковтками для мети,

Якщо протягом дня ви забули про відповідному режимі пиття, постарайтеся якомога більше випити натощак і вночі.
Будьте здорові!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...