7 причин замовити воду

Обмовимося відразу: все, що написано в цій статті справедливо лише, якщо вода, яку Ви вирішили купувати, дійсно якісна – видобувається з екологічно чистого джерела, розливається з дотриманням міжнародних стандартів якості, перевіряється в лабораторіях, а компанія надає клієнтам зручні послуги замовлення води.

Забігаючи наперед скажемо, що всіх цих умов дотримується Компанія ТМ «Артемівська».

Отже, сім причин замовити воду:

1. Якість рідини з водопроводу бажає кращого – це відомо всім. Хлор, іржа, важкі метали далеко не повний перелік того, що в ній знаходиться. Вчені стверджують, що людина, яка п'є з-під крана, за своє життя з'їдає алюмінієву ложку та цвях. Щоденні мікропорції важких металів не завжди відчутні на смак, але організм помічає і реагує цілим букетом різних захворювань.

2. У популярних зараз побутових фільтрів є безліч недоліків.
Чи знаєте Ви, що разом із шкідливими домішками вони забирають із води корисні мінеральні добавки – солі натрію, магнію, калію та кальцію? Від залпових викидів, коли якась небезпечна речовина міститься в концентрації, яка в десятки разів перевищує ГДК, вона також не рятує.

3. Бутильована вода (звичайно, якщо вона дійсно якісна і має найвищу категорію) не тільки безпечна, а й корисна. Вона має фізіологічно повноцінний склад і забезпечує організм необхідними мікроелементами, такими як кальцій, калій, магній, фтор.

4. Штучно очищений і згодом збагачений продукт ніколи не зрівняється з чистим та насиченим мікроелементами від природи.

5. Щоб замовити воду додому, достатньо набрати телефонний номер або відкрити веб-сторінку та повідомити свої дані. Замовлення буде доставлено у вказаний час. Деякі водні компанії пропонують інші варіанти замовлення. Наприклад, мобільний додаток, що дозволяє замовляти воду трьома натисканнями (перший – відкриття програми, другий – підтвердження шаблону замовлення, третій – підтвердження замовлення води).

6. У спеку року не потрібно витрачатися на мінералку. Достатньо перед виходом із дому наповнити маленьку пляшечку із 19-літрівки.

7. Якщо стежити за акціями, які періодично влаштовують водники, можна отримати знижки, бонуси або, наприклад, кулер у подарунок, який зробить Ваше життя комфортнішим.

Якщо Ви дбаєте про своє здоров'я, любите комфорт та здатні оцінити тонкі смакові нюанси – замовляйте воду ТМ Артемівська!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...