8 практичних способів пити більше води

мало жидкости

Вода виконує в організмі багато важливих функцій. Насамперед, це основна складова організму, яка може становити від 45 до 75% нашої маси тіла, це середовище для всіх життєвих процесів в організмі, воно необхідне для правильного перебігу процесів травлення.

Давно відомо, що люди п'ють дуже мало рідини, коли на вулиці стає тепліше, це стає особливо актуальним. Що робити, щоб збільшити кількість рідини, яка споживається протягом дня, без зміни способу життя. Ось кілька порад.

Пляшка завжди під рукою

Не забувайте завжди носити із собою невелику пляшку води. Він не займає багато місця в сумочці, тому ми тягтимемося до нього частіше, час від часу попиваючи. Також варто мати вдома пляшку мінеральної води – це принесе користь вашим близьким. Виберемо воду з низьким вмістом натрію, а цього дуже багато для середньостатистичного польського раціону.

Робіть маленькі горлянки з невеликими перервами

На роботі поставимо на стіл велику склянку води, тому що у нас часто немає часу зробити невелику перерву на склянку води або чаю у напруженому графіку. Пийте часто, але маленькими ковтками, це краще вгамує спрагу і дозволить вашому тілу краще вбирати випиту воду, а це вплине на вашу концентрацію.

Розмір має значення

Потрібно пити чай великими, навіть півлітровими чашками, зазвичай п'ють його до кінця, поки його немає. Однак не обмежуватимемося тільки кавою або міцним чорним чаєм, тому що велика кількість таких рідин, як і алкоголь, зневоднює наш організм.

Все добре швидко зникає

Давайте пошукаємо наші улюблені смаки зеленого, червоного, фруктового та білого чаю – якщо щось смачне, ви з радістю досягнете цього. Лимони, лайми, заморожені фрукти, листя м'яти та інші добавки урізноманітнюють смак води та спонукають її пити. У спекотні дні зберігайте напої в холодильнику - вони будуть смачнішими.

Вода не лише у пляшці

Їжте фрукти та овочі з високим вмістом води, особливо влітку, коли вони легко доступні (наприклад, помідори, кавуни, полуниця).
Не відмовлятимемося від супів, вони швидко готуються, дають багато смакових якостей та дають воду.

Нічна спрага

Ми залишаємо склянку води на ніч біля ліжка, щоб вона була під рукою на випадок, якщо прокинетеся вночі і відразу після пробудження. Ковток води на ніч допоможе нам швидше заснути, а вранці дозволить нам краще функціонувати, особливо на початку дня.

Спортивне зволожене

Під час тренування не пийте тільки при спразі та сухості в роті, просто давайте воду або якщо ви віддаєте перевагу ізотонічнім напою систематично, наприклад, під час перебування в тренажерному залі або під час занять аеробікою.

Нагадування собі

Якщо забути про воду, давайте встановимо нагадування на телефоні, напишемо відповідний напис на робочому столі комп'ютера або залишимо нагадування в різних місцях.

Недолік води в організмі на 2-3% знижує нашу фізичну і розумову працездатність, простіше кажучи: ми швидше втомлюємося, наш організм більш схильний до простудних захворювань, нам важко зосередитися на роботі, ми слабша концентрація.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...