Багато хто стикається з алергією на продукти харчування, тварин або різні косметичні або Парфумерні продукти. Однак, на відміну від відомих видів алергічних реакцій, існує ще дуже рідкісна форма захворювання — алергія на воду. Це реакція компонентів імунної системи, що використовуються в рідині.
Для більшості людей це твердження буде виглядати дуже дивним. Адже ми з дитинства знаємо, що наше тіло на 80% складається з води. Але справа в тому, що алергія не проявляється на чисту воду, яка придатна для пиття і не містить ніяких інгредієнтів. Стимул в даному випадку-це входять до складу води хлоровані сполуки або солі і мінерали морської води. Що вони є основним фактором алергії.
Симптоми алергії на воду нічим не відрізняються від інших типів алергії. Це може бути рожева або червона висип розміром з кропив'янка, свербіж, сильний свербіж, головний біль, лущення шкіри у вигляді екземи на колінах або спині. Висип може розташовуватися тільки на ділянках шкіри, які виходять на поверхню води або поширюються по поверхні тіла. Ці серйозні алергії на воду, такі як набряк або важка анафілаксія, були раніше виявлені.
Часто контакт з дратівливими симптомами алергії проходить самостійно. Однак, якщо використання алергену не обмежене, симптоми можуть з часом погіршитися.
Водна алергія.Є кілька категорій водної алергії.
Алергія на морську воду.
Цей тип алергії став більш поширеним в останні роки. В цьому випадку причиною такої реакції можуть служити квіти водоростей або прибережних рослин, відходи мікроорганізмів та інших морських мешканців, кораблі, промислові відходи, а також мінерали і солі, що містяться в морській воді. Такі дисплеї зазвичай можуть ускладнюватися постійним контактом шкіри з ультрафіолетовими променями.
Алергія на хлоровану воду.
Всім відомо, що для знезараження стічних вод питної води в сучасних умовах використовується хлор і хлорвмісні речовини. Очевидно, без чистої води не обійтися, але проблема в тому, що останнім часом все більше і більше порушуються санітарні норми очищення води і використання цих речовин. І надходить в наш хлоридний організм істотний несприятливий вплив на всі його системи. Не дивно, що алергія на водопровідну воду стає все більш очевидною.
При цьому звичайні алергічні симптоми можуть супроводжуватися кашлем через роздратування легенів після вживання хлорованої води, а також почервонінням і роздратуванням слизових оболонок очей.
Алергія на холодну воду.
Деякі люди виробляють велику кількість гістаміну після тривалого перебування на холоді. Це захисна реакція, яка призводить до підвищеної чутливості шкіри при дуже низьких температурах. Найчастіше цим видом алергії страждають люди, які перенесли і перенесли вірусні інфекційні захворювання, ревматоїдний артрит, рак. Крім того, алергії на холодну воду можуть піддаватися діти і молоді люди до 25 років. Дві останні категорії людей при відсутності різних захворювань часто справляються з цією алергією за рахунок власного імунітету.
Алергічна реакція зазвичай проявляється у вигляді почервоніння або висипу, але також часто пов'язана з розладом шлунка, запамороченням, болем у животі, набряком при контакті з холодною водою (код тіла, губи, горло і т.д.).
Як лікувати алергію на воду
Алергія полягає в усуненні причин, що обмежують вплив хлорованої або солоної води. Так, в квартирі можна ставити спеціальні фільтри і використовувати воду тільки в очищеному вигляді. Басейн також варто відвідувати тільки з водою для очищення, в якій не використовуються дезінфікуючі засоби, такі як хлор.
При можливості контакту з алергеном слід прийняти антигістамінні препарати. Крім того, багато алергологів стверджують, що причиною прояву цього типу реакції є порушення захисних сил організму, особливо високий рівень імуноглобуліну Е.у зв'язку з цим бажано пройти обстеження і лікування у лікаря імунолога.
Щоб призначити правильне і ефективне лікування водної алергії, необхідно провести ретельне обстеження. Визначення точних причин захворювання допоможе позбутися від неприємних симптомів алергії.
Пийте тільки чисту воду, а замовити питну воду можна залишивши замовлення на сайті або зателефонувавши за номером.