Чи можна пити занадто багато води

Дуже важливо уникати зневоднення, особливо влітку. Однак надмірності-це недобре. В останні роки серед спортсменів спостерігався стан, який також призвів до смерті, що називається гіпонатріємією, пов'язаною з фізичними навантаженнями (або ЕАГ), яка виникає в результаті перевантаження нирок надлишковою рідиною, а природний баланс натрію в організмі порушується. Схоже, футболіст помер, випивши близько 15 літрів води під час заняття спортом.
Це захворювання проявляється у спортсменів, особливо під час гонок на витривалість, спортивних заходів, таких як триатлон, але може виникати при будь-якому виді фізичної активності, включаючи йогу. Ось чому важливо співвідносити кількість рідини з індивідуальними потребами, а кількість повинна бути помірною. Згідно з доповіддю конференції з EAH, люди з меншим статурою і ті, хто тренується в більш повільному темпі, як правило, споживають більше рідини, ніж втрачають через потовиділення.
Важливо розпізнати перші симптоми гіпонатріємії. У помірних випадках спостерігаються нудота, запаморочення і набряк. У більш важких випадках виникають блювота, головний біль, сплутаність свідомості та інсульт.
Американський коледж спортивної медицини рекомендує за 4 години до занять спортом випити приблизно 473-591 мл води і за 10-15 хвилин до початку фізичної активності випити від 236 до 354 мл води. рідина. Під час фізичних вправ рекомендується 88-236 мл води кожні 15-20 хвилин для занять тривалістю менше години, але цього також достатньо для занять тривалістю більше години. Після закінчення занять спортом рекомендується випити приблизно 591 - 709 мл води.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...