Чи потрібно пити воду під час тренування?

На це питання багато спортсменів не знають правильної відповіді, незважаючи на те, що тренуються вже дуже давно. Деякі люди відмовляються від найменшого ковтка води, через що почуваються неважливо після відвідування зали.

Якщо вірити фітнес-тренерам, то лише за одне тренування людина може втратити приблизно літр рідини. І звичайно, щоб не зіткнутися з зневодненням організму, цей недолік йому потрібно заповнити, що він може зробити за допомогою чистої води. Якщо ж не пити її зовсім, то можна відчути себе неважливо, адже мозок страждатиме від кисневого голодування.

Але як треба пити воду під час занять спортом?

Вже 400 мл слід випити до тренування приблизно за 1-1,5 години на початок. Далі під час виконання вправ слід також пити по 2-3 ковтки води кожні 15 хвилин.

Якщо людина не відчуває спраги, вона може просто обполоснути рот водою, щоб позбутися сухості.

Коли ж тренування закінчиться і індивід прийде до тями, йому слід також випити близько однієї склянки води.

Важливо пам'ятати, що все, що потрібно людині, - це лише заповнити нестачу втраченої рідини в організмі. Не треба пити дуже багато, адже через це можна відчути тяжкість у животі.

Чиста вода завжди під рукою

Зупинити свій вибір потрібно на чистій воді без домішок. Можна оформити на доставку води додому, потім залишиться лише наповнити свою спортивну пляшку водою і можна розпочати тренування. Замовляючи воду "Артемівська", ви робите перший крок до здорового способу життя.

Варто відмовитися від різних соків та солодких чаїв. Енергетичні напої також під забороною.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...