Чи працює як вода з лимоном як проносне?

Стакан лимонної води, випитий з ранку, дає безліч переваг для здоров'я. Він позбавить від зневоднення, дасть багато поживних речовин (в тому числі калій, кальцій, магній і деякі вітаміни), А також надасть антибактеріальні та імуностимулюючі дії на організм.
Ви можете зробити лимонну воду ще корисніше, якщо додасте в неї ложку меду. Випити це потрібно з ранку, бажано на порожній шлунок, а потім через півгодини з'їсти сніданок.
Але чи служить лимонна чиста вода як засіб від запору?
Так. Лимонна вода є засобом від запору, хоча це не сильне проносне. Вода з лимоном працює як засіб від запору з двох причин: вода забезпечує м'якість стільця, а лимонний сік змушує кишечник рухатися. Варто також сказати, що лимонний сік допомагає виробляти жовч, яка є природним проносним організму.
Змусити кишечник рухатися може і кава. Після того, як ви випиваєте каву, активізується печінка, і вона намагається видалити будь-які сполуки і кислоти, які потрясли систему. Але спиратися на каву як на проносне має свої побічні ефекти, тому каву рекомендують замінити водою з лимоном.
Що ще робить лимонна вода для тіла?
1. Збільшує рівень енергії
2. Балансує рівень pH
3. Виводить токсини
4. Сприяє позбавленню від почуття голоду
5. Покращує стан шкіри
6. Підвищує імунітет
7. Бореться з неприємним запахом з рота

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...