Чому не можна пити морську воду?

 

Звичайно, ви помічали, що після вживання солоних продуктів, завжди виникає бажання пити. Це відбувається тому, що в всередині нас підвищується концентрація мікроелементів, в тому числі, солі, наявність якої в організмі у великій кількості становить загрозу для здоров'я і життя людини. Бажання запити що-небудь солоне - це захисна реакція організму на перевищення норми вмісту солі в ньому, а чиста, несолона вода - це інструмент очищення і виведення зайвих, що надійшла в разом з їжею мікроелементів.

Очевидно, що з морською водою в організм буде надходити більше солі, і вода не зможе спрацювати по призначенню. Крім того, в морській воді, крім солі, міститься велика кількість найрізноманітніших за своїми властивостями мікроелементів. Але, як відомо, все корисно в міру, яку солона вода регулювати не здатна. Сіль, вступаючи в разом з морською водою в організм, затримує знаходяться в ньому мікроелементи і віддає свої, тим самим сильно збільшуючи концентрацію не тільки шкідливою для людини солі, але і інших з'єднань в органах людини. В результаті дуже швидко настає сильна спрага і загальна інтоксикація, отруєння організму, здатне привести до загибелі.

Відзначаючи більш конкретні наслідки вживання морської води, можна виділити зневоднення організму, порушення в роботі системи травлення, викликані загибеллю корисних бактерій під впливом солі, порушення функціонування нирок, забиваються сольовими камінням, розлад нервової системи, що характеризується зривами, агресією і галюцинаціями, і смерть організму в внаслідок поступового розвитку дисфункцій органів.

 

 

Все добре в міру

Як вже було зазначено, хімічний склад морської води дуже багатий. Вона містить такі важливі для здоров'я мікроелементи, як кисень, магній, кальцій і калій - тому не можна не відзначити і деяку користь морської води при вживанні її в правильних дозах. Морська вода сприяє профілактики ряду захворювань, зміцненню зубів, поліпшенню зору і роботи головного мозку. Але навіть в лікуванні морською водою обов'язково необхідно проконсультуватися з лікарем, тому що, це дуже небезпечне речовина.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...