Ціни на доставку води

Є багато брендів, які виробляють бутильовану воду. Ми рекомендуем ТМ "Артьомовська". Якість якої гарантована лабораторними висновками, для більш надійної інформації ви можете перевірити воду в лабораторії, яка спеціалізується на цьому питанні. У ТМ «Артьомовська» вода проходить особливе очищення, і всі важливі мікроелементи залишаються.

Якщо ви бажаєте скористатися послугами служби доставки води ТМ"Артьомовська", вам знадобляться для обміну-пластикові бутилі емкістю 18,9 л.Вони можуть бути придбані у нас або просто зробити заставні витрати і використовувати пакет, що компанія надасть вам.

Ви також можете купити або орендувати помпу чи кулер для нагріву і охолдження води. Вони доступні у великому асортименті, нових і використовуваних, різних моделей від дорогих до бюджету.
Зателефонуйте нам, щоб вибрати найбільш підходящий для вас варіант.

Компанія надає хороший сервіс для доставки бутильованої води у вашому домі або офісі. Вам не потрібно турбуватися, як доставити його, компанія буде робити це за вас.

Наші ціни:

Бутиль води 18,9 л – 75 грн.
Заставна вартість тари для обміну (1 полікарбонатний бутиль 18,9 л) – 300 грн.
Помпа для води механічна: Lilu-150 грн; Blurain – 200 грн.
Оренда кулера - від 300 грн на місяць. 


Сума застави повертається клієнту після закінчення терміну дії договору, якщо в орендованому стані контейнерів або обладнання є умовами роботи.

Ativador Windows 7

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...