Дієта на основі води: суть і особливості

У боротьбі за привабливість і підтягнуту струнку фігуру використовується безліч дієт і систем харчування. Але практика показує, що найбільш ефективними є найпростіші і доступні методи.

Швидко схуднути, а також придбати чисту і підтягнуту шкіру можна за допомогою звичайної води. Що являє собою водна дієта? З чого її починати?

Водна дієта і її головні постулати

Суть водної дієти полягає в тому, що при рясному питті шлунок заповнюється рідиною, істотно притупляючи відчуття голоду. Насичення під час вживання їжі відбувається швидше, що дозволяє зменшити обсяг порції. Організм отримує менше калорій, що сприяє спалюванню запасу, вираженого у відкладеннях на стегнах, животі та інших частинах тіла. При правильному питному режимі з тканин вимиваються шлаки і токсичні речовини.

Водна дієта має на увазі вживання чистої і якісної води. У ній не повинні міститися барвники, гази, підсолоджувачі та інші добавки. Досить придбати бутильований продукт і випивати від 10 до 15 склянок рідини протягом доби. Зазначена дієта не виключає вживання їжі. Але вибір останньої обмежений.

Пити воду бажано за графіком: вранці на голодний шлунок, за 20-30 хвилин до кожного прийому їжі, через годину після їжі. За один раз потрібно вживати близько 200-300 мл Вода повинна мати кімнатну температуру. Пити її необхідно не поспішаючи, маленькими ковтками. Тривалість водної дієти становить три тижні.

Водна дієта: з чого почати

Будь-який новий режим харчування потрібно будувати поступально. Сучасні люди в повсякденному харчуванні вживають мало води, замінюючи її чаєм, кавою, соками і газованою водою. Вдаючись до водної дієти, варто починати з півтора літра на добу. Протягом першого тижня обсяг збільшується на один стакан щодня. Дуже важливо дотримуватися почуття міри. За один раз не можна випивати більше двох склянок води.

Раціон харчування повинен складатися переважно з овочів і фруктів. Допускаються каші, супи, салати, м'ясо і риба нежирних сортів. Всі продукти варяться у воді або на пару. Після завершення водної дієти бажано дотримуватися того ж графіка пиття, скоротивши обсяги порцій до 100-150 мл.це допоможе організму підтримувати стабільний результат, зберігаючи незмінним не тільки вагу, але і стан шкіри, внутрішніх органів і систем.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...