До чого призводить брак води в чоловічому організмі?

 

Вчені встановили, що від якості і кількості випивається протягом доби води залежить не тільки нормальне функціонування організму, але і емоційну поведінку сильної статі. Нестача води здатний викликати поганий настрій.

Вчений з США зробили сенсаційне відкриття, яке стосується чоловіків, які не вживають достатню кількість води. Вони виявили, що ні налагоджений водний баланс в тілі чоловіка може привести до складно виліковної еректильної дисфункції. Вони підтвердили гіпотезу про проблеми з ерекцією при нестачі води в організмі. Було встановлено прямий вплив кількості випивається води на склад і кількість крові, яка здатна забезпечити напруга статевого члена для нормального зносини. До цього проблеми з чоловічою слабкістю вирішувалися медикаментами та іншими впливами на статеву сферу чоловіків.

 

 

За результатами своїх досліджень вчені запропонували чоловічому населенню Землі випивати в добу близько півтора літра чистої води і відмовитися від більшості улюблених напоїв. До них віднесли: алкоголь, міцний чай і каву. А ось фруктові та овочеві соки були реабілітовані. При цьому кожному окремому чоловікові підходити до пиття потрібно індивідуально. У будь-якому випадку, потрібно вживати таку кількість води, яке сприяло нормальному функціонуванню всього організму, включаючи дітородні можливості. Адже достатньо прислухатися до потреб свого тіла і проблеми можуть легко зважитися. Вченими наведені деякі показники, що можуть стати сигналами, що чоловік недостатньо втамовує спрагу за допомогою води.

1. Кашель і першіння в горлі. При нестачі води в організмі виробляється мало мастила для слизової горла. В результаті виникає неприємна сухість у роті, коли мова "прилипає" до неба, починається кашель і першіння в горлі.

2. Сильна спрага. Деякі чоловіки "запивають" спрагу коктейлями або чаєм з кавою. В результаті спрага стає мало не постійною. При такому стані потрібно просто випити склянку чистої холодної води і проблема негайно вирішиться.

3. Проблеми з нервами. Поганий настрій, стресовий стан або загальмована реакція на стимуляцію можуть бути при нестачі води в чоловічому організмі. Правильний водний баланс забезпечить стійкість чоловіки до зовнішніх чинників.

Пам'ятайте, що міцні чай і каву призводять до зневоднення організму.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...