Доставка очищеної води

Водопровідна вода, яку подають в житлові будинки і квартири, не придатна для пиття в сирому вигляді через високий вміст шкідливих домішок і мікроорганізмів. Вона має підвищену жорсткість і згубно впливає на стан здоров'я, викликаючи порушення в роботі серцево-судинної системи і травлення.

Для споживачів на ринку пропонується широкий асортимент спеціальних фільтрів для води, але для отримання якісного результату фільтри повинні мати триступеневої системою очищення. Вони очищають воду за допомогою картриджів, який вимагають своєчасної заміни, і коштують недешево.

Варіант придбання чистої питної води є виходом для багатьох споживачів. Але не всім зручно ходити в магазин і нести важкі сулії додому. Оптимальний варіант - це замовлення і доставка питної води додому або в офіс.

У чому сутність послуги - доставка води

Споживачі, які цінують якість і зручність, вибирають варіант доставки води. Укласти договір поставки можна на тривалий термін або зробити разове замовлення. При порівнянні ціни за літр між бутильованої водою з магазину і при доставці більш вигідним є останній варіант.

При довгостроковому співробітництві фірма з доставки води дотримується затвердженого графіка з клієнтом, і в термін доставляє воду за адресою будинку, квартири або офісу. Саме офісні співробітники використовують велику кількість води, тому їм як великим постійним клієнтам, можуть бути запропоновані знижки або надано кулер в безкоштовне користування.

Вода доставляється в зручних ємностях об'ємом 18,9 л. Воду з великих бутлів зручно отримувати з використанням помпи або кулера. Після привозу чергового замовлення здійснюється заміна повної ємності на спорожнілу.

Але головна причина, по якій споживачі вибирають послугу доставки води, полягає в її якості. Видобувається така вода з глибоких артезіанських свердловин і при необхідності додатково очищається. Постачальники питної води можуть підтвердити її якість документами, в яких зазначено, що рідина не містить шкідливих домішок, а насичена вітамінно-мінеральним комплексом. Таку воду можна із задоволенням пити без попереднього кип'ятіння.

У чому переваги служби доставки води ТМ Артемівська

Споживачі, які вибирають послуги доставки питної води додому або в офіс, отримують переваги:

- можливість пити чисту і корисну питну воду;

- економія часу і сил, так як замовлення доставляється точно за вказаною адресою і в означений термін;

- лояльне ставлення до постійних клієнтів, спеціальні пропозиції та акції.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...