Доставка питної води ТМ “Артемівська”

Питна вода необхідна людині. Вода з крана проходить кілька очищення, але на виході не відноситься до чистої. Існує багато способів, щоб використовувати воду очищеною, корисною, а, головне, питною. Деякі люди встановлюють додаткові фільтри, які потрібно замінювати, також вони повинні проходити після закінчення певного часу технічне обслуговування.

Хтось встановлює на кран насадки, які можуть лише вловлювати великі видимі частинки бруду. Але вони не можуть з
правити з опадами та шкідливими металами.

Найпростіше і найрозумніше сьогодні рішення - замовлення доставки питної води. Організації, що надають відповідні послуги, мають досвід роботи з очисними спорудами, проводять регулярну профілактику свого обладнання, відповідають за якість води, що поставляється людям.

Переваги доставки води:

- бутильована вода очищується за допомогою потужних фільтрів;
- при вододобуванні використовують нові способи;
- доставка пляшок з водою та забір порожньої тари відбувається безкоштовно;
- дітям можна вживати в їжу і в чистому вигляді воду, що доставляється;
- доставка здійснюється у приватні будинки, квартири, офісні приміщення, пансіонати, лікувальні заклади, школи та сади, кафе та ресторани, на підприємства та до багатьох інших закладів;
- Замовник може вибрати зручний тимчасовий проміжок для доставки води, зручний спосіб розрахунку з постачальником.

Категорії населення, для яких актуальна послуга з доставки води

1. Відвідувачі громадських (комерційних, медичних, спортивних, інших установ): банків, поліклінік, фітнес-центрів, агентств нерухомості, туристичних агенцій тощо. Наявність у вільному доступі кулера з чистою водою та одноразових стаканчиків демонструє турботу про відвідувачів та сприятливо впливає на імідж закладів.

2. Діти дошкільного та шкільного віку, студенти. Вода в освітніх закладах має бути у достатній кількості, щоб дітям та підліткам можна було забезпечити нормальний питний режим.

3. Офісні працівники. Більшість роботодавців сьогодні прагне забезпечити працівників чистою водою у необмеженій кількості.

4. Всі інші жителі, особливо пенсіонери, вагітні та жінки, що годують. Всім без винятку людям потрібна чиста питна вода. Доставку води можна замовляти додому, що дуже зручно. Експедитор занесе сулію у квартиру, встановить у кулер і забере порожню тару.

Послуга з доставки води є загальнодоступною, якщо говорити про розцінки. Переважна більшість жителів може дозволити її собі та забезпечити постійний доступ до чистої води гарної якості.

Бутильована вода "Артемівська"

Замовляючи воду "Артемівська" ви отримуєте природну очищену питну воду за доступною ціною та з безкоштовною доставкою додому чи офісу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...