Доставка питної води

Здоров'я людей багато в чому залежить від того, яку воду вони п'ють. Вживання чистої води без шкідливих домішок сприяє нормалізації багатьох процесів в організмі і відбивається на життєвих показниках. Водопровідну воду назвати абсолютно чистою можна. Як же забезпечити себе таким цінним ресурсом?

Які варіанти пити чисту воду

Постійний доступ до чистої води можна отримати декількома способами:

• Установка в трубах холодної води системи фільтрів. Спосіб, безумовно, дієвий, але досить витратний.

• Купівля ємності з фільтрами. Недолік - систематична заміна фільтрів на нові.

• Замовлення чистої бутильованої води в будь-яких обсягах. Цей спосіб - найбільш зручний і найменш витратний у фінансовому плані. Компанія ТМ "Артемівська" пропонує стандартний об'єм ємності - 18.9 літрів. Варто згадати про безкоштовну доставку від 2-х бутлів, різних подарунки та бонуси для клієнтів компанії.

Основні споживачі

Яка група споживачів найбільше потребує доставки питної води?

Найчастіше до послуг компаній, що поставляють чисту воду для пиття, вдаються:

• Роботодавці, які дбають про здоров'я офісних працівників. Підходящим варіантом для офісів вважається оренда кулера з систематичної заміною ємності з водою.

• Установи, які за службовим обов'язком контактують з великою кількістю людей. Це можуть бути агентства нерухомості, магазини, клініки і т.д. Доступ відвідувачів до чистої води стане показником турботи про здоров'я людей з боку організацій.

• Сім'ї, що піклуються про своє здоров'я і здоров'я близьких. Ємності з питною водою надаються за адресою, у зручний для клієнтів час. Співробітник компанії з доставки води не тільки підніме бутлі на поверх, а й розташує їх в зазначеному місці.

• Люди похилого віку. Питна вода для літніх людей - джерело бадьорості і сил.

• Навчальні заклади. Діти - категорія людей, яким необхідно мати доступ до чистої води на постійній основі.

Доставка питної води

Придбати воду просто, для цього достатньо зв'язатися з організацією, що здійснює доставку води, по телефону або залишити заявку онлайн. Диспетчер передзвонить по вказаному телефону, уточнить адресу доставки і в який час клієнтові буде зручно отримати воду. Кулер і помпа при необхідності будуть надані разом з бутлями.

Оплата здійснюється за фактом отримання будь-яким зручним для замовника способом: банківським переказом, готівкою, через систему електронних платежів або за безготівковим розрахунком. Останній спосіб особливо зручний для юридичних осіб. У разі необхідності фірма надасть документи для звітності.

Очищена питна вода найбільш придатна для щоденного пиття і приготування їжі.

Вибираючи компанію з доставки води вперше, варто ознайомитися з документами на воду і відгуками інших клієнтів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...