Джерельна вода проти мінеральної Яка вода найкраща?

 

Яку воду краще пити щодня? Чи містить джерельна вода мінерали? Або, може бути, їх занадто багато в мінеральній воді? Все більше і більше користувачів Інтернету задають собі ці та багато інших питань. І оскільки щороку ми намагаємося жити більш здоровими і більш усвідомлено підходити до теми звичок харчування, ми також хочемо забезпечити правильний вибір води.

1. Джерельна вода проти мінеральна вода

Існує міф про те, що вода в пляшці завжди одна і та ж - незалежно від виробника, марки або джерела походження. Це не так, тому що води розрізняються за складом і не всі підійдуть усім для щоденного споживання, особливо в великих кількостях. Вибір найкращого для нас повинен залежати в першу чергу від нашого способу життя та індивідуальних потреб організму.
Тим не менш, є тип води, яка є універсальною. Це джерельна вода, яка найчастіше слабо мінералізована, підходить для пиття щодня для всіх, незалежно від віку або стану здоров'я. Прекрасно виконує свою основну функцію - насичення. Мінеральні води, з іншого боку, мають дуже різноманітний склад, деякі з них можуть надавати додаткове фізіологічну дію на організм через більш високий вміст окремих компонентів.

 

 

Цими інгредієнтами є, наприклад, сульфати, хлориди, кальцій, магній, залізо, фториди і натрій. Більш висока концентрація цих мінеральних речовин буде корисна для людей, які відчувають дефіцит цих компонентів в організмі. Однак не всім буде рекомендовано постійне споживання води з високою концентрацією цих інгредієнтів. Наприклад, води з високим вмістом фторидів не підходять для дітей, а води з високим вмістом сульфатів можуть надавати послаблюючу дію.
У свою чергу, вода з високим вмістом кальцію не обов'язково підійде людям, що страждають від каменів у нирках, в яких кальцій є їх основним інгредієнтом. Отже, було б неправильно заявляти, що мінеральна вода з високим вмістом певних мінералів краще, ніж мінеральна вода з більш низьким вмістом.

2. Однакові мінерали, різні концентрації

Бутильовані води - це виключно підземні води, хімічний і мікробіологічний склад яких визначається тільки природою.
Воду в пляшці можна розділити на загальний вміст мінеральних речовин. Це дозволяє нам виділити чотири типи:
менше 50 мг / л - дуже слабкі мінералізовані води,
50-500 мг / л - слабо,
500-1500 мг / л - середньо мінералізований,
понад 1500 мг / л - з високою мінералізацією.

Варто пам'ятати, що як мінеральна, так і джерельна вода містять однакові мінеральні компоненти, тільки в різних кількостях. Їх точна концентрація завжди вказана на етикетці пляшки.

 

 

3. Джерельна вода підходить для всіх для щоденного споживання

Джерельна вода - це зазвичай слабомінералізована вода. Це вода зі складом і властивостями, необхідними для води, придатної для постійного споживання. Це означає, що вона містить ті ж інгредієнти, що і мінеральна вода, але в порівнянні з нею вона не може містити будь-які елементи в великих кількостях, які можуть чинити додатковий фізіологічний вплив на організм.
Завдяки цьому її можна вживати щодня без особливих обмежень по кількості і безпечно для всіх - незалежно від віку, статі або навантаження на здоров'я.

Крім того, вона ідеально підходить для приготування напоїв та страв. Джерельна вода відповідає високим стандартам щодо мікробіологічної та хімічної чистоти, тому вона також рекомендується для немовлят і дітей, а також вагітних і годуючих жінок.
Кожна вода має свій природний смак в залежності від характерного, унікального мінерального складу. Варто вибрати воду, яка підходить нам за смаком, з огляду на, що негазовані джерельні води є найбільш універсальними і не мають особливих обмежень по споживанню. Вода - це оптимальний спосіб зволоження організму, і найголовніше, щоб її можна було пити частіше, ніж інші напої.

Давайте також пам'ятати, що найкраща вода - це, перш за все, безпечна вода, тобто правильно підібрана для нашого поточного стану здоров'я. Важливо споживати її протягом дня і не забувати забезпечувати організм необхідною кількістю рідини, яку рекомендується пити від 1,5 до 2 літрів в день (близько шести - восьми склянок) регулярно і маленькими ковтками.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...