Фільтруйте воду

 

Вода - джерело життя. Це відомо давно. І те, що людина на 80 відсотків складається з оной, теж.

На водоочисної станції, можливо, відмінна система очищення води. Однак, труби, по яких ця сама вода доходить до нас, споживачів, м'яко кажучи, залишає бажати кращого. Ось і доводиться водичку хлорувати, щоб убити мікробів, які можуть оселитися в ній шляхом.

Готувати їжу на такій отруті категорично не можна. Адже хлорка при нагріванні перетворюється в сильну отруту. Його, звичайно, дуже мало для того, щоб відразу отруїти людини, але, накопичуючись за довгі роки в організмі, ця гидота сильно шкодить здоров'ю і скорочує тривалість життя. Але ж у водопровідній воді крім хлорки і мікробів ще купа всього, наприклад, частинки іржі. Особливо після ремонту труб.

Щоб уникнути попадання в організм абсолютно непотрібних елементів, ми будемо користуватися фільтром. Благо, їх зараз величезна кількість на будь-який смак і гаманець.

Фільтр зі знімною насадкою на кран. Такий купили мої батьки. Він являє собою циліндр "носиком" і невеликим шлангом з насадкою на кран на кінці. Він пропускає воду досить швидко, щоб не набирати її заздалегідь в окремий посуд. Насадку потрібно надягати в міру необхідності. Місця такий очисник займає зовсім небагато.

 

 

Еще компактнее в этом отношении стационарная насадка на кран. Это маленькая цилиндрическая штучка, которую нужно навинтить на кран. Если вы им не пользуетесь, то фильтр находится в вертикальном положении, а как надо стало водички, поворачиваете его горизонтально. У меня был такой год назад. Он хорош тем, что не надо его туда-сюда надевать и снимать. А минус - пропускная скорость у него намного меньше, чем у съемного. Поэтому приходится воду набирать в отдельную емкость заранее.

А можно сделать, как моя подруга - установить отдельный кран с фильтром. Тоже очень удобно. Но тут надо вызывать сантехника.

Но самый распространенный вариант, по-моему, - это фильтр-кувшин. Очень удобно и красиво. Единственное, из всех видов фильтров картриджи у него надо менять чаще всех. И не думайте, что фильтр - это прихоть. Вчера я сама убедилась в его неоценимой пользе. Весь день у нас из крана бежала ржавая вода. А чай все равно получился отменно вкусным. Ведь в нем была кристально чистая фильтрованная водичка.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...