Фільтрація води за допомогою пластикових відходів

На перший погляд це неможливо, але вторинна переробка відходів із пластику може допомогти у вирішенні глобальних проблем, таких як очищення води. У недавньому часі, вчені розробили методи виготовлення "керамічних мембран", використовуючи матеріали з пластику. Цей метод недешевий, тому ведуться роботи пов'язані зі здешевленням виробництва. В результаті незабаром можна отримати відмінну альтернативу використання сміття (пластика).
Експеримент проводиться, для отримання фільтрів мембран з пластикових пляшок. Результати хороші і оптимістичні. Прогноз: в результаті може вирішитися проблема очищення питних вод.
Використання, виготовлення Нано-трубок
Нано-трубки з вуглецю, новий матеріал зробив великий стрибок, в екологічному напрямку. Можливості з'явилися після відкриття величезні, Нано-трубки можна використовувати:
Виробництво в сфері медицини;
Будівництво морської техніки;
Прилади для знешкодження вибухових пристроїв.
Задумка з'явилася ще в 2013 році і з тих пір тільки поліпшувалася. Нещодавно, був знайдений метод вживання у виробництві Нано-труб вуглеців із пластику, раніше для цього використовували етанол. Технологія доведена до досконалості, в майбутньому допоможе в боротьбі із забрудненнями повсюдно і відкрити зелене світло, для нової сфери інвестицій і діяльності підприємств.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...