Фільтри для води

Кожен з нас чув про те, наскільки шкідлива і брудна проточна вода, тобто вода з крана. І правда, той, хто вживає таку воду, знає, що вона має неприємний запах і специфічний смак. Але ж ми цю воду не тільки п'ємо самі, але і даємо дітям, а також готуємо на ній всі страви. Тому, на наше щастя, існують фільтри, які допоможуть очистити воду і зробити її безпечною для подальшого вживання.

Вода, що протікає в наших кранах, приносить величезну шкоду здоров'ю, так як для усунення мікробів її хлорують, а іноді озонують. Хлор має властивість, швидко вивітрюється, тому вода для нас шкідлива не тільки хлором, але і в разі його вивітрювання забрудненнями.

Так як на сьогодні фільтри для води користуються великою популярністю, їх існує кілька типів. Також розрізняють за технічними характеристиками, і за кількістю води, яку доведеться фільтрувати.

Фільтр глечикового типу, напевно, всі його бачили, бо він є майже в кожному будинку. Виглядає візуально, як прозорий чайник. Працює він за наступним принципом: у верхню чашу наливається вода, яка проходить фільтрацію, через спеціальний картридж і виливається у велику ємність.

Фільтри тонкого очищення води, дуже легкі в установці і очищають воду від важких металів, іржі та інших шкідливих елементів, такий фільтр незамінний для сучасної людини.

Фільтри настільні, вони мають шланг, який підключається до крана. Дозволяють очистити досить велику кількість води.

Стаціонарні фільтри на мийку, з автономним краном-їх основні переваги-це високий і швидкий рівень фільтрації, комплектність, великий вибір змінних елементів.

Фільтри для очищення води стаціонарні, виготовлені у вигляді циліндричних ємностей, і в комплекті з ними ємність, в якій збирається вже очищена вода. Прекрасний варіант для очищення великої кількості води, хоча коштує він недешево.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...