Газована вода при вагітності

 

Більша частина моєї вагітності проходила в теплу пору року. Спека тоді така стояла, що рятуйся. Доктор строго-настрого наказала мені стежити за водним режимом, щоб не допустити зневоднення. Я собі завжди слабогазовану мінералку купувала. Але одного разу доктор помітила що я її п'ю і вилаяла мене. Милі майбутні мами, не пийте газовану воду, тому що:

• В ній міститься дуже багато вуглекислого газу, і якщо пити занадто багато газованої води, то в кишечнику буде виникати надмірне газоутворення і як результат - метеоризм. Тоді майбутній мамі здається, що її розпирає, з'являються печія і болю в животі. Для дитинку це теж не дуже добре.

• Газировку роблять в основному з мінеральної води, але, на превеликий жаль, майже вся мінеральна вода в нашій країні характеризується недоліком магнію і надлишком хлоридів, що може провокувати появу отечностей.

• Газована вода вимиває кальцій з організму, а це загрожує розвитком остеопорозу. Але ж кальцій так потрібен для формування кісток і м'язів дитинку і його нормальної серцевої діяльності.

Ну як? Ще п'єте газовану воду?

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...