Характеристика глека фільтра для води

У чому якість питної води залишає бажати кращого, навіть коли вона вже пропущена через якісь фільтра або про це говорить етикетка, тому для додаткової безпеки багато вирішують користуватися кувшинными фільтрами, які працюють не гірше інших.

За назвою можна зрозуміти, що встановлюється він виключно на глечики, а сам процес нічим не відрізняється від роботи інших водяних фільтрів.
Суть полягає в тому, що потрібно просто налити води, і почекати кілька хвилин, після чого вода буде очищеною.
Що стосується критеріїв вибору, то орієнтуватися необхідно на:
Місткість - в середньому обсяг може варіюватися від 1,5 до 3 літрів, але бувають і більше, вибирати рекомендується середній розмір, якщо сім'я невелика або людина живе один, відповідно, якщо сім'я велика потрібен обсяг побільше.

Види картриджа

Вид картриджа-вони можуть варіюватися в залежності від конкретного типу води. Тобто пропонуються звичайні фільтри, для жорсткої води, для високого вмісту заліза або антибактеріальні. Вибирати відповідно необхідно в залежності від використовуваної води і того, від чого вона повинна бути очищена.
Ресурсність конкретного картриджа-мається на увазі, на скільки часу використання його вистачить. Більшість виробників може вказувати конкретний термін, але в середньому картридж використовується на 200-350 літрів води. Природно якщо картридж буде використовуватися довше терміну, то він не зможе очищати воду.

Конструкція глечика

Конструкція конкретного глечика-тут важливо щоб вода не просочувалася через з'єднані поверхні, коли вода буде наливатися. Для цього рекомендується вибирати не тільки хорошого виробника, але і уважно оглядати кришку, щоб вона добре фіксувалася в закритому стані.
Природно важливо щоб вода зручно наливалася, а сам фільтр легко змінювався.
Ручка повинна бути не тільки зручною, але і прогумованою, щоб не ковзала при русі.
Конфігурація корпусу-сюди входить як його форма, яка по можливості повинна бути вузькою, щоб не займати багато місця, міцне і широке дно, яке буде забезпечувати хорошу стійкість. Сам матеріал повинен бути максимально безпечним, тобто бувають скляні та пластмасові глечики і пластикові, зрозуміло, безпечніше, так як менше ймовірність, що вони розіб'ються, хоча скляні краще виглядають і не забруднюють воду.

доступні картриджі

Доступність картриджа-перед покупкою конкретного глечика з фільтром важливо переконатися, що фільтри потрібного типу доступні у продажу і їх можна буде легко замінити, в іншому випадку це може стати проблемою (універсальних картриджів практично немає і замінити один іншим буде проблематично).
Природно після правильного вибору, глечик потрібно буде правильно використовувати, щоб фільтр і воду очищав і служив довго.
Ефект він таких фільтрів дійсно присутній і вода очищається, тому придбання не буде марним.
Що стосується виробника, то вибирати можна будь-якого, але по можливості відомі бренди все ж краще.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...