Як споживання води впливає на теплорегуляційні процеси організму

доставка воды

 

Вода для пиття дуже необхідна людям для підтримання здоров'я і нормального функціонування всіх органів. Вода є каталізатором для всіх метаболічних процесів.  Одним з них є терморегуляція. Температура власного тіла людини регулює через піт і дихання, і вода допомагає в цьому.

Як вода сприяє терморегуляції? Порушення терморегуляції людського організму

Терморегуляція виникає через випаровування води з організму-цей процес цілком природний. Ось чому людина в спекотна погода п'є більше рідини, тому ми зупиняємо баланс води. Як тільки людина втрачає до 6% рідини, він починає відчувати перші симптоми зневоднення: сухість у роті, втома і лихоманка. Коли людина втрачає до 15% рідини, це призводить до смерті. Оновлення втрат рідини є необхідною умовою для благополуччя і перебування в хорошій формі. Ця проблема особливо актуальна, коли людина втрачає рідину через піт у спекотну погоду.

Фізіології

Фізіологія терморегуляції

Оскільки дієтологи говорять нормальною кількістю рідини в день-е 2 літри води, але ми отримуємо воду не тільки своїми силами, але і разом з фруктами і овочами, які ми їмо. Особливо важливо використовувати воду перед їжею і під час спортивних заходів.  Вода потрібна для життя наших клітин і належного транспортування потрібних речовин. Вода є основним помічником у відриленні організму відходів, каталізатором процесів травлення. Потреба людини у воді залежить від:

  • Клімат
  • Вік
  • Робота та діяльність людини;
  • Стан здоров'я
  • Підвищена пітливість;
  • Завдяки вимірюваної використання солі

Кілька правил використання води:

  • Почніть свій день, випиваючи склянку води з лимоном перед сніданком. Під час сну, людського тіла втрачає рідину, випиваючи Сутра води, щоб скласти рівновагу.
  • Пийте наступний стакан в 3 години, коли ви будете відвідувати перше почуття голоду. Вода також може бути п'яним, коли є відчуття голоду, так що ви "обдурити" живіт і не споживають зайві калорії. Не замінюйте воду на солодкої соди-це тільки шкодить травленню.
  • У 16,00, щоб вгамувати почуття голоду пити 2 склянки води, так що ви відмовитися від поганої закускою. Перед сном теж необхідно випити трохи води з медом.

Доставка води в пляшках Артемівського

Ми доставимо воду "Артемівського" в будь-яку точку Одеси в день вашого замовлення на будь-який поверх, навіть в будинку без ліфта. Нам довіряють різні компанії, і ми також доставляємо воду в школи, дитячі садки, лікарні. Наша вода має сертифікат СЕС і всі необхідні сертифікати, що підтверджують якість. Ось чому наші клієнти можуть щиро довіряти нам.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...