Які Кулери подобаються? Купити кулер для води підлоговий

Одним з найбільш популярних є підлокулери. Вони практичні, економічні. Для установки підлогового кулера не потрібно додаткових меблів. Його можна розташувати прямо на підлозі.  У підлогових кулерів є 2 функції-охолодження і нагрівання води. Якщо потрібно охолодити воду, то є два окремих способи-компресія і електронна. Такий прилад також може вмістити холодильник. Обсяг холодильника може бути приблизно 60 літрів. А також включати озон, Стерилізуючі чашки, і ряд інших особливостей.

кулер для доставки

Настільні Охолоджувачі досить часто розміщують в абсолютно звичайних кухнях. Їх легко залишати, наприклад, на столі. Такий кулер не такий потужний, як підлога і розрахований на менше людей. Вода в них зазвичай охолоджують електронним, тому вони мають меншу потужність, і вони не виробляють багато шуму, коштують дешевше, ніж компресор, але в той же час їх продуктивність набагато менше. Такий кулер може надати воді до 6 осіб.

Кулер для води з газуванням

Багато магазинів також пропонують газовий кулер. У нижній частині цього кулера, як правило, вбудована в газовий циліндр. Оснащений кнопкою для газації 1 склянки води.

Види охолоджувального кулера

Охолодження компресора більш актуально для підлогових кулерів. Основне розташування таких кулерів-це офіси. Вода в них охолоджена до 5 градусів. Це 5-10 градусів нижче, ніж можливості електронних кулерів. Продуктивність цього кулера до 2 літрів. В один годину. Існує також регулювання температури води. Такі Охолоджувачі досить великі і важать багато.

Охолоджувачі з електронним охолоджувачем більш довговічні. Вони рідко ламаються. Вони використовуються для лікарень, шкіл, дитячих садків. Вони можуть охолодити близько 7 літрів на годину. Вони використовують мало електрики. Пельтьє охолодження працює. Це менш дорогий спосіб охолонути.

кулер для води

Які Охолоджувачі на ринку

Компанія ecotronic є якісним брендом на ринку охолоджувача. Асортимент даної марки має більш ніж 200 різних модифікацій. Можливо не тільки порцію води, але і його нагрівання, а також фільтрації домішок. Діапазон має Охолоджувачі як бізнес-клас, так і більш економічний сегмент.

Кулерів для води Cooper-Hunter-це як підлога, так і настільний кулер, виготовлений у Сполучених Штатах. Ці Охолоджувачі мають тривалий термін служби. Це добре, щоб використовувати його для охолодження і нагрівання. Але цей кулер не підійде для водопровідної води. Вона може охолодити і нагріти воду від 0 до 35 градусів.

Кристал – кулер з функцією підігріву та охолодження. Нагріте до 5 літрів води, і охолоджують до 2 літрів. Температура води від 2 до 97 градусів.

Моделі можуть бути обладнані шафками або холодильником. Є моделі сріблястих і білих.

Ланбао-виготовляють Охолоджувачі двох типів-підлоги і столу. Процес водопостачання регулюється кранами. Воду подають натисканням кнопки. Є більш легкі "домашні" версії кулерів, і є офіс з великою продуктивністю.

Охолоджувачі з підігрівом води обладнані водяним контролем. Різні конструкції і кольору. Є електронний дисплей. Холодостійкий кулер для води може бути як підлогою, так і столом.  

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...