Які є кулери для води? Кулер для води купити в Україні

 

До кулера для води є водонагрівач, який дуже вигідно використовувати в офісах, виробничих будівлях. Охолоджувач зазвичай купується для води в пляшках.

Основна функція кулера-це опалення. Температура в охолоджувачем зберігається від 86 до 96 градусів. Вода в охолоджувачем навмисно не доведена до кипіння, так що збереглися його корисні властивості, мінерали і мікроелементи. Така температура найкраще підійде для заварювання смачного чаю, який не втрачає своїх корисних властивостей.

Деякі моделі кулерів мають спеціальний захист від гарячих кранів, що дуже важливо особливо для дітей. Воду також можна охолоджувати охолоджувачем.

 

Кулер

 

Кулер для води з охолодженням і опаленням

Аква робота кулер з двома системами водяного охолодження-електронний і компресор. Деякі моделі мають додатковий третій кран, з якого можна збирати воду при кімнатній температурі. Такий кран зберігає ресурс пристрою. Пристрої з 3 кранами частіше використовуються вдома.

Охолоджувачі з різними системами охолодження. Кулер для води з холодильником купити в Одесі

Найбільш класичним варіантом є підлогове кулер для води. Пляшку в такому Охолоджувачі можна встановити знизу або зверху. Кулер для води з меншим пляшковий вантаж підходить для великого офісу. Якщо пляшка встановлена зверху, то в даній моделі зазвичай прикріплюється інший шафка або додатковий холодильник.

 

Кулери для води

 

Стільниця робочого кулера, згідно з його характеристиками-одна з популярних моделей кулера. Це невеликий, без додаткових функцій. Це не так дорого, як підлога, але вона більш Мобільна, вона має невеликі розміри, Він важить зовсім небагато.

Ця модель оптимальна для невеликого офісу або будинку.

Вирішивши купити кулер, визначитеся з форматом кузова, типом охолодження, дизайном приладу і додатковим обладнанням.

Правила використання кулера:

  • Не вмикати кулер без пляшки з водою;
  • Обережно використовувати крани;
  • Якщо ви не користуєтеся пристроєм протягом тривалого часу, від'єднайте його від електромережі;
  • Чисті поверхні забруднюючих речовин;
  • Кожні шість місяців ви здійснюють профілактику
  • Належним чином підключіть і обслуговування машини.
  • Розмістіть пристрій на відстані 20 см. Від стіни. Там також не повинно бути ніяких перешкод для потоку гарячого повітря зверху.
  • Всі габарити приладів вказані без урахування розміру установки на верхню частину пляшки. Слід також врахувати, що важелі кулера для повороту, як правило, знаходяться на спині. Тому потрібно залишити відстань між стіною і вимикачем.
  • Якщо ви хочете купити кулер з установкою пляшки вгорі, то коштує 420 мм. Додайте до його розміру і ще 100 мм для можливості заміни.

 

Кулери для води

 

На сайті торгової марки Артемовського, ви можете купити на робочому столі кулер зі знижкою. Коли ви замовляєте 15 пляшок води, ви не можете купити, і взяти кулер від нашої компанії для безкоштовної оренди.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...