Клітинна вода

 

Після водних процедур або просто вмивання розпорошите на шкіру всього тіла клітинну воду. Ви відразу можете відчути приємну вологу, яка подарує вам незвичайне відчуття свіжості. Одного разу спробувавши вплив цієї чудодійної рідини, ви станете відданим її поціновувачем. Ваша довіра до цієї косметичної воді закріпиться очевидним чудовим результатом.

Клітинна вода є інноваційним засобом, який призначений для ефективного зволоження шкіри і її енергізаціі. Дана рідина є стовідсотковим двійником міжклітинної рідини. Її зовсім недавно розробив відділ фундаментальних досліджень, який довів сприятливу дію клітинної води на жіночу шкіру. Це унікальний засіб абсолютно гіпоалергенні, оскільки в ньому відсутні всілякі консерванти і барвники.

Зазвичай воду випускають у вигляді спрею, оскільки в такому вигляді її найлегше наносити. Однак вона може приймати форму Миста або гелю. Клітинна вода є справжнім енергетичним коктейлем, після застосування якого шкіра значно омолоджується і починає сяяти. Клітинна вода створена для довголіття клітин. В даному засобі є все необхідне для того, щоб продовжити життя клітин. Причому всі компоненти знаходяться в ідеальній пропорції, яку заклав сама природа.

 

 

В енергетичній воді міститься оптимальна кількість мінералів, олігоелементи та інших біоактивних речовин. Її рН повністю збігається з рН покриву шкіри. Дана рідина може проявляти антиоксидантні властивості, які дозволяють продовжити молодість шкіри. В спреї крім клітинної води може бути присутнім гіалуронова кислота, яка перетворює засіб у ефективний зволожувач.

Застосовується клітинна вода в будь-який час. Як тільки ви відчуєте стянутость шкіри або яке-небудь інше дискомфортний відчуття, сміливо беріть спрей і розпилюйте його на обличчя, шию, декольте. Що стосується макіяжу, то клітинна вода не тільки не зашкодить його, а навпаки, додасть йому свіжість і закріпить. При щоденному догляді за шкірою воду необхідно наносити перед кремом. Вона є завершальним етапом очищення шкірного покриву. Вода здатна повернути комфорт і сяйво шкіри.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...