Коли дитина повинна почати пити воду

Лікарі зазвичай кажуть, що дитині дійсно не потрібно пити воду протягом перших півроку, батьки зазвичай дають її набагато раніше!
Незалежно від того, чи харчується дитина грудьми або п'є суміш, він, на думку експертів, споживає стільки рідини, скільки необхідно його організму.
Найбільш частою причиною включення води в раціон дитини є літня спека, коли батьки все більше побоюються його зневоднення. Лікарі кажуть, що і тоді вода не потрібна.
Навіть після півроку вони не рекомендують пити велику кількість води, а іноді навіть робити кілька ковтків, коли батьки помічають, що дитина хоче пити. З самого початку можна пропонувати дитині воду з ложки або попити зі склянки. Причина цього в тому, що немовлята часто п'ють більшу кількість води з однієї пляшки, майже несвідомо. Вода підходить малюкам, тому що вона охолоджує їх ясна, коли у них з'являються проблеми з зубами, але надмірне вживання може викликати хворобливість в животі або втрату апетиту.
Після першого року життя, коли дитина починає споживати всю якісну їжу, багату вітамінами, мінералами і корисними жирами, він може пити стільки води, скільки захоче.

Чому не потрібно пропонувати воду дітям до 6 місяців?

У перші півроку, коли малюк найбільш чутливий і йому вкрай необхідні поживні речовини, занадто велика кількість води дійсно може вплинути на вагу дитини. Живіт у дитини ще дуже маленький, і його переповнення водою напевно перешкодить повноцінного прийняття їжі.
Занадто велика порція води в шлунку у таких маленьких дітей також може утруднити всмоктування поживних речовин з грудного молока або суміші в шлунку.
У дуже крайніх випадках, які трапляються вкрай рідко, можуть виникнути серйозні труднощі через надмірне вживання води, коли вона знижує концентрацію натрію в організмі, порушує електролітний баланс і призводить до вираженого набряку тіла.

Чому діти не хочуть пити воду?

Частий питання у матерів, чиї діти не хочуть пити воду, - це добре чи готувати суміш з незначною кількістю води і таким чином заохочувати дитину до споживання рідини?
При додаванні більшої кількості води їжа, тобто адаптоване молоко, стає «слабкіше», і тому чим вище споживання рідини, тим менше поживних речовин потрібно дитині.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...