Краса та здоров’я: Чому потрібно пити воду?

Відомо, що вода – це джерело життя. Навіть таке досконале створення, як людина, не може обходитися без цієї рідини понад шість днів. Справа в тому, що організм людини складається з води на 80%, а це означає, що вода підтримує працездатність усіх органів та систем. І, звичайно, від кількості та якостей води в організмі залежить і зовнішній вигляд – стан шкіри, нігтів та інші важливі елементи краси.

Навіщо треба пити воду?

Вода – це головне джерело енергії, яке не замінить чай, і навіть натуральний сік. Вода бере участь в обміні речовин і в процесі травлення, виводить з організму шкідливі речовини, і навіть запобігає передчасному старінню шкіри. Якщо щодня випивати рекомендовану кількість води, можна помітно знизити ризик виникнення серцево-судинних захворювань, запальних процесів.

Сьогодні великий попит має послуга доставки води додому, наприклад, від Компанії ТМ "Артемівська".

Найпопулярнішими якостями води вважаються:

 • Можливість поліпшення травлення;
 • Зниження проблем із дефекацією;
 • Побудова м'язових волокон;
 • Нормалізація температури тіла.

Важливо! Вода сприятливо позначається на репродуктивну функцію у чоловіків, оскільки є основним компонентом насіннєвої рідини.

Чим небезпечна нестача води?

Люди, які не дбають про своє здоров'я, часто не контролюють кількість рідини, що випивається. Саме вони найчастіше стикаються з такими проблемами:

 • Різке погіршення загального самопочуття;
 • Постійні головні болі та мігрені;
 • Проблеми з дефекацією;
 • Проблеми у роботі травної системи.
 • Витрата рідини в організмі

Щодня нирки здорової людини пропускають через себе десятки літрів крові. Для позбавлення від шкідливих речовин цей орган виділяє півтора літри сечі. Але токсини виходять не лише разом із сечею – рідина з відпрацьованими речовинами виділяється і у вигляді поту, і навіть під час дихального процесу.

Важливо! Щоб зберегти нормальний баланс речовин в організмі та компенсувати виведення рідини, рекомендується випивати щонайменше два літри води щодня.
У спеку року, а також під час подорожей і занять спортом, слід збільшити кількість рідини, що споживається, щоб організм отримував необхідні речовини навіть при підвищених навантаженнях.

При заняттях спортом

Спортсмени - це люди, які зазнають сильних навантажень регулярно, і для них достатня кількість води ще важливіша, ніж для людей, далеких від подібної активності. Недолік рідини може призвести до того, що тренування не дасть результату, а в деяких випадках можливе навіть отримання травм.

Фахівці стверджують, що спортсменам необхідно випивати:

 • 500 мл води за дві години до фізичної активності;
 • 200 мл регулярно під час тренування;
 • 250 мл після завершення занять.

Щоб контролювати кількість рідини, що випивається, при заняттях у спортивному залі потрібно завжди тримати при собі пляшку води.

Вживання рідини принесе користь, якщо ретельно обчислити обсяг необхідної рідини на масу тіла. Не варто зловживати водою - незважаючи на те, що рідина здається нешкідливою, зайва кількість води на день може призвести до розщеплення та виведення корисних елементів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...