Кулер для офісу і будинку, чи є потреба?

 

А також вода в пляшках і кулер оселилися в офісах і будинках одеситів. Сьогодні важко уявити собі сучасний офіс, магазин або стоматолог, наприклад, без кулера в прийомі, тому що це зручно, практично і стильно.

 

Охолоджувальні функції в повсякденному житті:

 • Заощадити час на приготування гарячих напоїв, офісний персонал не буде відволікатися від робочого процесу протягом тривалого періоду;
 • Можливість мати холодну і гарячу воду в будь-який час доби;
 • Низьке енергоспоживання;
 • Як керівництво піклується про здоров'я команди;
 • Зручність, функціональність і декор елемента офісу або будинку.

Кулер в офісі

Кулер в офісі свідчить про успіх компанії, догляд за здоров'ям команди і клієнтів. Інший кулер, цікаве, допомагає зекономити час-зробити чай або каву не треба кип'ятити чайник і витрачати час на інші непотрібні рухи.

 

 

Кулер вдома

Встановлений вдома, за межами міста кулер каже, що власники піклуються про своє здоров'я за допомогою очищеної води.

Будинок хоче більше часу і турботи дати коханій людині, кулер врятує цей час і тим не менш це легко використовувати навіть для малюка.

 

Що таке Кулери для води?

Компанія ТМ «Артемівська» на додаток до доставки води в офіс і будинок, пропонує великий вибір Кулери, диспенсери і насосів.

 1. Спосіб монтажу – підлога або настільний.

При виборі розглянути особливості кімнати. Наприклад, в квартирі можна встановити не тільки кулер, а й робочий стіл purfighter. Для офісу з великою командою і passability клієнтам потрібен відкритий кулер, а для невеликого офісу буде робочий стіл кулер, який не займе багато місця.

 1. Як завантажити кулер для підлоги:

Установка пляшки з меншим завантаженням нюансів використання:

 • Має більш естетичний вигляд;
 • Немає необхідності піднімати важку пляшку для монтажу;
 • Після того, як охолоджувач підключений, насос насосів вода в бак і кулер може бути використаний.

 

 

Кулер з верхнім завантажувальним особливостями використання:

 • Установка здійснюється за допомогою шиї в пляшці приймача пристрою;
 • Треба переконатися, що в пляшці надходить повітря-про це свідчать бульбашки всередині;
 • Щоб прибрати повітря з бочки, натисніть кнопку гарячого водопостачання, поки вода не тече. Тільки тоді прилад може бути включений в електромережі.
 1. Функціональні можливості - набір корисних функцій, які впливають на можливості кулера.
 2. Надійність - поєднати славу виробника, якість використовуваних матеріалів, складання.
 3. Дизайн - вартість також залежить від конструкції устаткування. Найбільш недорогі моделі мають простий вигляд, виготовлені з недорогий пластик, більш сучасні можуть вже «похвалитися» великою різноманітністю кольорів, якісних матеріалів і красивого дизайну.
 4. Безпека - для кулера з водою потрібна електроенергія, тому важливо виключити можливість падіння пляшки водою, отримати опіку з кипіння, коротке замикання, особливо якщо охолоджувач може бути використаний і дитина.

Для продовження терміну служби приладу необхідно чистити кожні 3-6 місяців від родовищ корисних копалин і здійснити санітарну обробку та вікористання чистої бутильованної води

 

Дезінфекція кулера для охолоджувача

Як і будь-якого електричного приладу, необхідно дотримуватися і дотримуватися правил експлуатації, особлива увага повинна бути виплачена санітарним шляхом.

З часом можна накопичувати бруд в контейнері, крани, трубки-все це робить воду позбавленою смаку, з неприємним запахом, а головне-це може поширитися патогенні бактерії.

Співробітники компанії ТМ «Артековская» здійснюють якісну санітарну обробку охолоджувачів, а також здійснюють ремонт обладнання.

 

 

Настав час, щоб почати звертати увагу на здоров'я ваших близьких або співробітників, і в меншій мірі це залежить від того, що вода пити щодня. Доставка води з компанії ТМ «Артемівська» - це найкраще рішення для оздоровлення.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (18 оценок, среднее: 4.72 из 5)
Loading...