Кулер для води: як не помилитися у виборі

 

Сьогодні, щоб забезпечити офісний персонал з якісною прісною водою, а також можливість готувати чай або каву без відокремленого від робочого місця-раціонально встановлювати Кулери з водою в пляшках. Вони встановлюються в коридорах, на кухні або в кабінетах.

Бутильована вода в охолоджувач дозволить отримати холодну і гарячу воду високої якості, яка буде не тільки вгамувати спрагу, а й зміцнити імунітет співробітників.  

 

Чому вибрати компанію ТМ «Артемівська»

ТМ «Артековська» успішно випускає і доставку бутильованої води в офіси та будинки одеситів і їх гостей вже більше одного року. Під час нашої роботи ми позиціонувати себе як відповідальний постачальник у сфері доставки води та обладнання для його розливу.

Позитивні моменти співпраці з ТМ «Артемівська»:

  • Оперативна безкоштовна доставка.
  • Знижки в залежності від кількості спожитої води на місяць, а також аукціонів пропозицій.
  • Можливість залишити замовлення в будь-який зручний для вас час на сайті компанії https://woda.od.ua або звернутися до оператора колл-центру.

 

Поради перед покупкою кулера в офісі або вдома

 

У зв'язку з поганим станом водопровідної води, все більше число підприємств рухаються, щоб доставити воду в офіс. Для розливу води було зручно потрібен кулер. Яку воду кулер вибрати? Це питання часто задають керівники бізнесу, які піклуються про комфорт і благополуччя своєї команди.

Сьогодні виробники обладнання для розливу води пропонують широкий вибір охолоджувачів. Спробуємо розібратися, що варто звернути увагу на його вибір.

  • Вибрати, який кулер вам потрібно. Вони бувають-невеликі столик і підлога.

Робочий стіл охолоджувач буде достатньо для невеликої сім'ї або невеликої команди в офісі, він встановлюється на стіл або підвіконня. Але для великого офісу краще купити відкритий кулер, як правило, встановлений у вестибюлі, прийомі або кухонного кабінету.

  • При виборі підлогового кулера, ви повинні вибрати, який завантаження завантаження буде зручно для вас: верхнє або нижнє.

Верх має звичайний тип установки, Тара перевертається і вставляється в кулер зверху. При нижньому завантаженні води ставлять в шафку, в нижній частині охолоджувача.

  • Розглянемо, чи потрібна вам гаряча вода, а також холодна вода.

 

 

Охолодження в приладі може бути компресор і електронний. При електронному-воді буде менше на 10-12 градусів з кімнатної температури.

Наприклад, якщо температура в офісі становить + 30 ° с, вода охолоне до + 20C. У охолоджувач з компресором охолодження температура впаде на п'ять градусів, незалежно від кімнатної температури. Термоелектричні Кулери більш зручні у використанні, але придатні для невеликого офісу в сумі до п'яти чоловік.

Обладнання для компресорного устаткування має високу продуктивність і є більш придатною для великих організацій.

  • Після вибору основних характеристик кулера обирайте, які крани водопостачання вам буде зручніше використовувати. Вони бувають двох типів-Push-кнопка і Push Cup, в надійності вони еквівалентні.
  • Сьогодні виробники пропонують Охолоджувачі міні-холодильники, полки, електронний дисплей, різні кольори. Якщо в офісі є великий потік відвідувачів зручно буде модель з спеціальним утримувачем для одноразового чашки.

Тепер ви більш "підкований" і буде знати, що звертати увагу при виборі кулера для офісу або домашнього використання.

Більш детальна та кваліфікована інформація буде надана вам співробітниками ТМ «Артемівська» з підбору обладнання та доставки води в Одесі.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (18 оценок, среднее: 4.72 из 5)
Loading...