Кулери для питної води з доставкою

Кулеры для питьевой воды

Кулери для води призначені для охолодження або підігріву питної рідини, що купується у великих 19-літрових пляшках. Однією з головних переваг всіх кулерів є їхня здатність підтримувати встановлену температуру як на охолодження води, так і на її підігрів, що не призводить до порушення збалансованого мінерального складу.

Види кулерів для води

За типом установки кулери для води поділяються на:

  • підлогові, які розташовуються на підлозі у найбільш зручному для використання місці та підключаються до електроживлення. Такі моделі зручно розміщувати в офісних приміщеннях, де ними користується велика кількість людей. У більшості моделей передбачена багатофункціональність, тобто нижня частина кулера може бути обладнана холодильником або шафкою для зберігання склянок або іншого посуду. Кулери для підлоги зазвичай не займають багато місця, виглядають компактно і завдяки широкому асортименту моделей, можуть вписатися в будь-який інтер'єр. Кулери для підлоги вже обладнані підставкою і не потребують додаткового обладнання;
  • настільні кулери розраховані на розташування на будь-якій стійкій поверхні: столі, тумбі, спеціальній підставці. Такий вид кулера підходить для будинку чи невеликого офісу з невисокою чисельністю працівників та відвідувачів. Серед модельного ряду настільних кулерів існують моделі спеціально для дитячих садків чи сімей з дітьми. У них підвищена міцність, діти легко можуть наливати з них воду. Вони мають яскраві дизайн, які припадуть до душі будь-якій дитині.

Як підлоговий, так і настільний кулер може бути доповнений такими зручними функціями, як підсвічування, годинник, захист від гарячої води.

Кулери для води можуть мати два варіанти завантаження води:

  • верхня. У цьому випадку сулія перевертається і встановлюється в основу кулера;
  • нижня. Місткість з водою міститься в прихованій панелі в нижній частині кулера.

Види охолодження у кулерах для води

У кулерах для води використовується два види охолодження:
- Електронна система. На її роботу впливає температура у приміщенні. Такий варіант здатний охолоджувати воду до 10°С. Ця система відрізняється надійністю, тому що в ній відсутні механічні деталі, що знижує ризик поломок та значно продовжує термін служби агрегату. А відсутність будь-яких холодоагентів робить такі пристрої безпечнішими для користувачів. Але за всіх переваг електронне охолодження не відрізняється високою продуктивністю, тому більше підходить для домашніх умов, ніж для офісного приміщення з безліччю людей.

Не рекомендується встановлення таких кулерів у приміщенні з високим рівнем забрудненості та запиленості, тому що вентилятор, що присутній усередині нього, швидко засмічиться і вийде з ладу.

Переваги придбання кулера з доставкою

Для людей, які підтримують своє здоров'я вживанням чистої питної води щодня, придбання кулера для води стає ідеальним рішенням. В даний час встановити такий агрегат вдома чи в офісі не є проблемою. Потрібно лише зв'язатися з фірмою з продажу кулерів по телефону або через сайт, вибрати відповідну модель, зробити оплату та чекати на доставку товару.

Фірми, які підтримують свою репутацію, обов'язково надають таку послугу безкоштовно, позбавивши покупців зайвих турбот. Транспортування такого агрегату вимагає акуратних дій, щоб обладнання не пошкодилося.

Кулери для питної води та бутильовану воду ТМ "Артемівська" можна замовити за тел. +38 096 168-88-86.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...