Кулери для води: бренди, особливості, властивості

 

Що хорошого в замовленні води в пляшці 19 літрів. допоможе розібратися в наявності кулера. З охолоджувачем можна бути як нагрітої води, так і охолодити його до 5-12 градусів. На відміну від чайника кулер для води не довести до кипіння, що означає, що всі корисні речовини в ньому зберігаються. Крім того, кулер можна використовувати і в якості холодильника.

Аква робочі пристрої мають стіл і підлогу, Охолоджувачі з підігрівом і для розподілу води, з компресором і електричним охолодженням, з холодильником і шафкою. З водяним баком встановлюється зверху або знизу.

 

Кулер для води з опаленням і охолодженням

Електронні Охолоджувачі охолоджують воду через елемент Пельтьє. Вода охолоджується до 15-10 градусів, протягом години кулер може відтворювати до 1 літра холодної води. Все залежить від виробника кулера. Основою цього кулера є вентилятор. Кулери для компресора працюють як холодильник. Компресор охолоджувачів підходить для установки в великих офісах. Вони надійні і можуть охолоджують від 2 літрів.

Води. Існує три різні варіанти пресування води з кулера:

штовхати ручку, підштовхнути кухоль-простий, але не дуже гігієнічним способом, так як загрожує поява бактерій, гудзики-ключі характерні для більш дорогих типів кулерів.

Один з найпопулярніших варіантів кулера Aqua Work R83-B. Ця модель має білий сталевий корпус, вбудований холодильник, Опалювальна функція до 420 МВт. і охолодження через компресор, 3 кранів, зберігання води при кімнатній температурі, функція, що захищає від опіків дітей.

 

Крім того, ви можете купити Охолоджувачі в Одесі:

  • Поверхові сімейні WBF-1000LA, опалення та компресор охолодження, металеві кольори;
  • Співробітняха CH-V118D підлозі білий кулер;
  • Охолоджувач білий Коспівробітника YLRT 0.7-5-2 опалення;
  • Кулер для води являє собою стіл для опалення та електронного охолодження Кокохантер H1-TEB колір чорний металік;
  • Кулер для теплої підлоги і електронне Охолоджувальне коc'хантер H1-ЛЬЮ;

Також популярними є компанії: Хофрост, Еконік, ЛЬВІО, зін'юань, Лонми, Раодер. Фільтр "Corisna Water" з методом підключення водопостачання. Функції очищення, опалення та охолодження.

 

 

Тут можна купити найкращу воду для охолоджувального бренду "Артемівський". Якість нашої води підтверджується сертифікатами і зворотній зв'язок від вдячних клієнтів. Замовлення 15 пляшок води на тиждень ви отримаєте кулер безкоштовно на довгострокову оренду

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...