Мінеральна вода в косметології

Сьогодні багато дівчат очищають шкіру без використання звичайної води. Одні вважають за краще міцелярну воду, інші використовують гідрофільне масло, а треті застосовують Сплеш-маски. Тим часом, останнім часом набрав популярність ще один спосіб вмивання. Жінки стали використовувати мінеральну воду як альтернативу всім очищаючим засобам.

Шкода води з під крана
Вода з-під крана дуже шкодить шкірі, оскільки вона викликає сухість. Справа в тому, що лужність води набагато перевищує показник лужності шкіри. А у мінеральної води цей показник точно такий же, як і у шкіри. Тому мінералка не викликає дискомфорту при умовно. Мінерали, що входять до складу води, роблять шкіру здоровою, а сода очищає шкірний покрив від жиру. Крім того, мінеральна вода здатна розширити судини, покращуючи кровообіг.

Користь мінеральної води
Мінеральна вода особливо підходить власницям надто чутливої шкіри. Вона не викликає роздратування, а діє на шкіру дуже м'яко. До того ж, мінералка є своєрідним потужним тоніком, який бадьорить і тонізує шкіру. Важливо знати, що перед застосуванням необхідно випустити газ з мінеральної води. Газ робить воду жорсткою, а його відсутність надає воді м'якість.
Мінералка є своєрідною таблицею Менделєєва, яка дає нашій шкірі всі необхідні мікроелементи. До її складу входять практично всі потрібні мінерали, які здатні зволожити шкіру і дати їй необхідне харчування. Після вмивання мінералкою, на шкірі немає відчуття стягнутості і сухості. Можна помітити, що після мінеральної води значно поліпшується колір обличчя.
Кальцій, що входить в мінеральну воду, здатний зняти шкірне запалення і нормалізувати виділення жиру. Він також відповідає за пружність шкірного покриву. Калій підтримує гладкість шкіри і запобігає її лущення. Цей мікроелемент відповідає за насичення шкіри вологою і усунення сухості. Магній бере активну участь в утворенні колагену. Він також допомагає загоєнню всіляких ран.
Мінеральну воду можна використовувати в якості тоніка. Для цього необхідно протирати обличчя серветкою, змоченою в мінералці. Мінеральною водою для посилення ефекту добре змивати фруктові маски. Воду добре використовувати в якості спрею, зволожуючи їм обличчя в міру необхідності. Розпилення води допоможе уникнути пересушування шкіри, особливо під час зимового періоду.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...