Найкращий час для пиття води

вода

Вода, цей природний елемент, незамінний для життя, можливо є даром, якого люди найчастіше позбавлені, незважаючи на те, що на 70% вона становить частину людського тіла. Вода може утворювати слину, мембрани залишаються вологими, а суглоби – гнучкими, кров легше очищається від токсинів, температуру тіла легше регулювати, а шоки легше поглинаються та поширюються, споживання води обмежує вплив травми. Ваше тіло сигналізує про ваш дисбаланс через відчуття, які ви відчуваєте - в даному випадку через спрагу, найзручніший мотив, щоб змусити вас випити склянку води. Ось шість разів на день, коли рекомендується пити воду:    hdlicense.com maccracked.com

Вранці

Пийте воду вранці, коли прокидаєтеся. Склянка води, випита вранці натщесерце, допомагає очистити кров і товсту кишку, тому набагато легше засвоїти необхідні поживні речовини з вашого раціону, а ваш метаболізм швидше відновиться до нового дня!

Відчуваєте втому

Пийте воду, коли відчуваєте втому. Втома може бути ознакою зневоднення. Отже, коли ви почуваєтеся виснаженим, але ви не маєте можливості відпочити, склянка води може дати вам енергетичний імпульс до мобілізації. Однак це не означає, що ви можете скоротити періоди сну – це важливо для фізичної та психічної рівноваги.

Перед їжею

Пийте воду перед їжею. Коли ви п'єте воду за півгодини до їди, ви підтримуєте процес травлення та засвоєння поживних речовин. Крім того, смакові рецептори будуть краще підготовлені до сприйняття нових смаків, не будучи обтяженими попередніми відчуттями. Крім того, у вас буде менше спокуси їсти багато, тому що ви почуватиметеся ситим швидше.

Коли голодні

Пийте воду, коли голодні. Голод іноді може маскувати потребу в рідині, і деякі продукти можуть одночасно задовольнити і почуття голоду, і спраги, наприклад, фрукти. Однак, якщо ви покладаєтеся більше на фрукти або овочі для непрямого вилучення води, є ризик не гідратації належним чином. Наступного разу, коли ви будете голодні під час основного прийому їжі: випийте склянку води і перевірте, чи дійсно ви відчуваєте спрагу.

До та після тренування

Пийте воду до і після тренування. Гідратація перед тренуванням допоможе тілу регулювати температуру, підтримуючи кровообіг як за високих, і за низьких температур. Після тренування споживання води заповнить втрату рідини як поту!

Під час хвороби

Пийте воду, якщо ви хворі або схильні до впливу мікробів або вірусів. Коли ви хворі або перебуваєте поруч із хворими людьми, ви можете допомогти організму, споживаючи воду, знищити віруси чи мікроби.

Бутильована вода "Артемівська"

Не слід забувати, що велике значення має і те, яку воду ми п'ємо. Вона має бути безпечною для здоров'я та смачною. Таким вимогам відповідає бутильована вода Компанії ТМ "Артемівська". Таку воду можна пити дорослим та дітям, вона підходить для приготування напоїв та їжі.

Дбайте про своє здоров'я з водою ТМ "Артемівська".

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...