Наслідки нестачі води в організмі

Найнеобхідніше речовина в організмі - вода. За все життя в середньому людина випиває 36 тонн води. Можна зробити висновок, що без води жити неможливо. Немає жодного процесу, пов'язаного з обміном речовин, який проходив би без участі води.

По-перше, недолік води згубно впливає на роботу мозку. Людський мозок на 75% складається з води, і її нестача призводить до погіршення роботи цього органу: знижується працездатність і концентрація уваги. Крім того, недолік води може стати причиною погіршення пам'яті.

По-друге, від кількості вживаної води залежать навіть наші емоції і настрій. Температура в мозку підвищується, коли людина п'є воду, і організм починає виводити токсини і омертвілі клітини. Весь внутрішній хімічні процеси, які на пряму впливають на наші емоції, пов'язані з водою.

По-третє, брак води впливає на якість сну. Вода насичує наш мозок киснем, шляхом припливу крові в цей орган. Стакан води за 30-40 хвилин до сну допоможуть людині спати спокійніше. Дослідники стверджують, що вода може регулювати перезбудження мозку під час стресу.
Слід взяти за звичку - випивати регулярно воду невеликими ковтками. Таким чином організм буде відмінно функціонувати.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...