Неочищена вода може стати причиною аутизму у дітей

 

Американські вчені встановили, що вживання антидепресантів і неочищеної води згубно впливають на здоров'я майбутньої дитини. Так, в найгірших випадках може дійти до розвитку аутизму. Здоров'я кожної людини дуже сильно залежить від якості споживаної води. Людський організм складається з цієї рідини більш ніж на 80 відсотків. Всі клітини кожен день мають потребу в харчуванні, яке ми отримуємо, випиваючи воду. Крім усього іншого, ця рідина очищає наш організм від різних токсинів.

Раніше людям слід стежити тільки за тим, щоб в споживаної рідини була достатня кількість фтору, йоду, кальцію і калію - тобто, тих мінералів і елементів, які є життєво необхідними. Однак з ходом розвитку фармакології в воду стала потрапляти величезна кількість шкідливих компонентів з лікарських препаратів. Дослідники з Америки встановили, що якщо така рідина потрапляє в організм вагітної жінки, ризик народження нездорового дитини збільшується в рази.

Головна проблема полягає в тому, що понад 80 відсотків компонентів ліків, що допомагають пережити депресивні стани, майже не розкладаються в організмі. У складі сечі і калу вони потрапляють у стічні води, які часто не проходять належну очистку. Таким чином, компоненти найнебезпечніших препаратів знову потрапляють в систему подачі води, утворюючи своєрідний круговорот.

Вчені за допомогою експериментів встановили, що антидепресанти можуть змінювати гени, які відповідають за розвиток мозку і, як наслідок, за можливість розвитку аутизму. Ситуація буде набагато гірше, якщо вагітна жінка вживає не тільки неочищену воду, але і антидепресанти.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...