Про нашу воду

Вода "Артемовська" 18,9 л. (1 стандартний бутель)-75 грн (у вартість входить доставка в межах Одеси і підйом на поверх).

Мінімальне замовлення від 2 бутлів. Новий клієнт сплачує заставу за кожен бутель у розмірі 300 грн.

Для кожного організму потрібна певна кількість води. Відштовхуватися від ваги людини. Питна 1.5-3L. Вода нормалізує роботу нирок і печінки. Люди, які займаються спортом,  вода завжди з собою.

Вода в пляшках ТМ "Артьомовська"  давно позитивно зарекомендувала себе на ринку доставки питної води Одесси. Безкоштовна доставка ще більше приваблює клієнтів. За даними дослідження доведено, що ковток дистильованої води може підняти настрій, викликати легкість і запобігти зневоднення організму.

Вода "Артемівська"™:

Вода, яка має на сьогоднішній день повний пакет документів, довідок, ліцензій, висновків, а також її торговою маркою "Артьомовська"™. Список деяких водних документів можна знайти на сторінці «сертифікати й документи»


Нам довіряють такі великі компанії, як ПриватБанк, 2GIS, Адміністрація Морських Портів України, завод Продмаш, Укртранснафта, МПРС, і т.д.

"Артьомовська"-натуральна очищена вода, яка завдяки сучасному очистному обладненню, зберігає ідеальний баланс корисних елементів, що підходить для щоденного споживання більшістю людей.


Ціна 18,9 літрів (1 стандартний бутель) води-75грн. У вартість входить доставка води в Одесі, в тому числі підйом на поверх. Замовлення приймаються на наступний день. Мінімальне замовлення-від 2 бутилів.


Одноразова (заставне) плата за  бутиль-300 грн. Сума сплачується в момент поставки першого замовлення представником компанії і повертається, коли договір між клієнтом і компанією припиняється...


Вода доставляється з 08:00 до 18:00, щосуботи до 15:00 (крім неділі та святкових днів). Доставка води в день замовлення (за умови замовлення до 11,00).
Акція для нових клієнтів-18,9 л. Очищена вода ТМ «Артемівська» в подарунок.
Природна очищена вода ТМ «Артьомовська»-найкраща натуральна очищена вода.

 

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...