Одеська доставка питної води

доставка воды Одесса

 

Наша Компанія постачає натуральну воду в пляшках Артемівська додому, офіс, виробництво, заклади харчування, медичне обладнання та школи в Одесі.

Ми - доставка води в Одессе Наша вода має багато сертифікатів якості, які підтверджують, що він зберігає всі корисні мікроелементи навіть після очищення. Рідина очищається за спеціальною системою і також оброблена срібними іонами.  Тому покупець може бути 100% впевнений, що здоров'я його близьких або співробітників буде безпечним.

 Чиста вода доставка Одеса та околиці

Вода в пляшках з доставкою є найкращим рішенням для усунення проблеми забезпечення чистої і корисної води в домашніх умовах і на роботі. Ви можете замовити натуральний ідеал чистої води в 19 літрів полікарбонатні пляшки. для повсякденного використання і приготування їжі і напоїв. Полікарбонатною пляшкою є спеціальні ємності для зберігання і доставки питної води. Ми орендуємо такі пляшки з водою.

Одеса доставляє воду в будинок. Як замовити?

При мінімумі, замовник може замовити 2 пляшки води за 50 грн. Кожен і в той же час отримують можливість доставити воду навіть на 5-й поверх без ліфта. У нас також є послуга з оренди кулера на 100 грн. Місяць. Тара для води ми можемо орендувати, залишивши депозит 150 грн. Для зручності клієнтів у нас є 3 способи оплати:

  • переказ на картку ПриватБанку
  • Перерахування коштів на рахунок компанії
  • Розрахунок з нашим кур'єром по доставці.

Одеська водопоставка

 

Ви можете замовити воду на сайті, залишаючи повідомлення в wiber або на автовідповідачі. Коли ви завершите онлайнову програму, вкажіть усі дані. Після цього наш менеджер зв'яжеться з вами по телефону, щоб ви могли підтвердити замовлення. Замовлення приймаються з понеділка по суботу з 08:00 до 17:00.

З якими компаніями ми працюємо? Доставка води в офіси в Одесі

Нашими партнерами стали ПриватБанк, адміністрація морських портів України, Держгідрографія, завод Продмаш та Укртранснафта, які протягом кількох років. Здоров'я і авторитет наших клієнтів перш за все, тому нові клієнти завжди можуть побачити Відгуки, які залишили постійних клієнтів в розділі: доставка води в Одесі Відгуки.

Доставка води Одеса акції

Для нових клієнтів ми пропонуємо просування 18,9 літрів. вода в подарунок. Як ми гарантуємо якість води: Ми контролюємо якість продукції на всіх етапах виробництва-від первинної води до готової продукції. Доставка очищеної води в Одесі здійснюється щодня, крім неділі. Ми контролюємо всі партії продукції. На відміну від води з водної системи або інших альтернативних джерел, де вимірювання хлору, важких металів, E. coli не може здійснюватися в тому місці, де відбувається розливу.

Джерела, надані клієнтам компанії, відповідають стандартам безпеки та якості. Вони захищені від факторів навколишнього середовища, на відміну від грунтових вод, які часто використовуються для передачі води в централізовану систему водопостачання.

 

Доставка води

 

Постійний хімічний склад води, який без змін обумовлений захистом джерел.

Вода в пляшках не піддається лікуванню хлору. Хлор часто використовується для знезараження води через централізовану систему водопостачання (іноді додається вода з бюсти). При кип'ятінні, елемент хлору може створити складний склад, вважається канцерогеном.

Сервіс компанії – доставка очищеної води по Одесі. Вам потрібно оформити замовлення, а кур'єр доставить Вам воду при зручному. Доставка питної води в Одесі на замовлення в домашніх умовах зручна як для бабусі-пенсіонера, яка не комфортно переносити саму воду, а для ділових людей, які не бажають витрачати час на побутові проблеми.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...