Звідки у воді виникає свинець і чим він небезпечний?

Синус саме метал, який часто використовується для водної інфраструктури. Саме присутність свинцю у воді може завдати великої шкоди людині. Цей метал особливо небезпечний для немовлят, він може взагалі порушити роботу внутрішніх органів. Збільшення концентрації свинцю для дорослих небезпечно, тому що вони можуть мати гіпертонічна криза або хвороба сечовивідних каменів.

Свинець у воді

Звідки прийшов інтерес?

Синус у натуральній воді вкрай рідкісний. Найчастіше свинець з'являється у воді після проходження через водопровідні труби. Санітарні матеріали схильні до корозії, тому ведуть у воду. Свинцеві труби бувають латунними кранами і арматурою-все це джерела свинцю у воді. Якщо ви живете в багатоквартирному будинку побудований в 80-х років, то, швидше за все, система у вашому домі також схильні до корозії і фільтр побутової очистки в цьому випадку не впорається.

Найнадійніший спосіб захистити себе-купити пляшкову воду "Артемівського" з доставкою в будинок або офіс. Таким чином, ви будете піклуватися про своє здоров'я і буде 100% впевнений, що ви п'єте повністю чистою водою. Наша вода має всі необхідні сертифікати якості, тому наші Клієнти довіряють нам повністю. Ми співпрацюємо з таким брендом як ПриватБанк. Ми приймаємо проби води кожен день для контролю якості.

Свинець у воді

Замовлення води "Артемівський" з доставкою

Наша компанія пропонує доставку води безпосередньо в двері, незалежно від того, на якому поверсі ви живете. Це особливо зручно для одиноким бабусі, які дуже важко довести до дверей важку пляшку самостійно. Або мами на декретній відпустці, які не можуть покинути будинок. Всі дні, крім неділі та святкових днів, доставляються. з 8:00 до 18:00, а в суботу з 15:00

Якщо ви замовляєте 2 пляшки води відразу, Доставка безкоштовна в день замовлення. Ціна однієї пляшки-55 грн.

В комплекті з водою контейнери ви можете отримати оренду кулер і насос. Насос дається в подарунок при покупці 5 пляшок води.

Ціна застави на першу покупку води з контейнерами-одиничного часу і становить 150 грн. Зробивши цей платіж, ви зможете використовувати контейнер, який компанія надасть вам. Ви можете оплатити доставку води як касовий кур'єр, так і рахунок компанії або через онлайн-оплату.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...