Ознаки зневоднення і роль води для організму

На жаль, багато хто недооцінює роль води для життєдіяльності організму. Люди п'ють воду тільки тоді, коли відчувають сильну спрагу. Однак вони не знають про те, що спрага з'являється вже після того, як організм довгий час страждав від нестачі рідини.
Згідно з твердженнями вчених, людина в середньому повинна випивати від 1,5 до 2 літрів води на добу. Корисно випивати склянку чистої води натщесерце або склянку холодної води за 20 хвилин до обіду.
Потреба людського організму у воді пояснюється тими унікальними речовинами і можливостями, якими володіє вода. Вода є джерелом краси і здоров'я. Вона допомагає ефективно спалювати жири і нарощувати м'язи. Нестача води призводить до порушення метаболізму. Що в свою чергу призводить до проблем зі здоров'ям і набору зайвої ваги.

Виведення токсинів

Вода сприяє виведенню з організму токсинів, підтримує нормальну температуру тіла, оберігає від серцево-судинних захворювань, заряджає енергією і т.д. Список корисних властивостей води для людського організму можна перераховувати нескінченно.

9 ознак зневоднення

Давайте краще перерахуємо ознаки зневоднення організму:
1. Сухі губи і сухість у роті,
2. Проблеми з концентрацією уваги,
3. Висока частота серцевих скорочень,
4. Запаморочення,
5. Головний біль,
6. Утома,
7. Розгубленість,
8. Відсутність сліз під час плачу,
9. Сильна спрага.
Всі ці симптоми є ознаками нестачі рідини у Вашому організмі. Якщо ви спостерігаєте у себе якийсь із них або відразу кілька, випийте воду або свіжовичавлений овочевий сік. Також можете з'їсти якісь фрукти для того, щоб відновити втрачені мінерали.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...