Пити чи не пити? Ось у чому питання…

пить

Загалом у середньостатистичної людини немає потреби підраховувати, скільки рідини вона вживає щодня. Якщо її мало, людина хоче пити – елементарний механізм. Однак із віком система починає працювати не так добре, тому людям старшого віку потрібно стежити за тим, скільки вони п'ють.

Тренд, що закликає всіх на водопій в ім'я здоров'я, стрункого тіла, чистої шкіри, зменшення носа, збільшення грудей, досягнув світанку. Здається якихось 8 склянок води зроблять із вас надлюдини, але чи все так просто?

Норма води

По-перше, не варто вживати занадто багато рідини зараз людям з хворобами серця або нирок. Фізіологічні дослідження підрахували, що норма водного балансу в організмі становить 40 мл на 1 кг маси тіла. Кліматичні умови та спортивне навантаження змушують організм втрачати рідину у більшому обсязі та відповідно вимагати її відшкодування.

Підтримка водного балансу має велике значення для здоров'я організму. Йоги відносять воду до засобів гігієнічного очищення. Але випивати покладену норму варто разом і навіть розділивши великі частини, а поступово протягом дня маленькими ковтками, звертаючи увагу власний організм та її потреби. Вода чистить тіло, разом з нею природно виводяться токсини, важкі метали, зайві солі, вона покращує травлення, переносить кисень до клітин.

Як зберегти молодість організму

Вживання води в поєднанні з правильним харчуванням позитивно впливає на збереження молодості тіла. Щодня в нашому організмі накопичується два види відходів: клітинні та травні. З другим ми справляємося походом у туалет «по-великому», а от із першими цього недостатньо. Наш організм складається зі 100 трильйонів клітин і щодня вони становлять безліч відходів, які потрапляють до лімфатичної системи.

Головний фільтруючий орган лімфатичної системи – нирки. А якщо вони не працюють так, як треба, то до них підключається наша шкіра і виведення починається вже через неї. Вода у разі – це технічна рідина, необхідна правильної роботи організму.
Не варто думати, що підійде будь-яка рідина. Чудодійний суп із бабусиних оповідань не врятує. Не замінить воду і солодкі соки, чай, каву, тим паче газування.

Замовляючи бутильовану воду ТМ "Артемівська" - ви впевнені, що п'єте очищену воду, яка відповідає європейським стандартам якості.

Сигнали нестачі рідини

Сухість шкіри і в роті – правильна ознака нестачі рідини, але така спрага вже є крайнім показником. Погашувати її треба завчасно. Не змушуйте організм надсилати гучні сигнали.
Важливо пити воду вранці, як тільки прокинулися на голодний шлунок, за 20-30 хвилин до їди. Скільки годин ви спите? Скільки ваш організм висихає без води? Вранці як ніколи важливо відновити водний баланс.

Кому слідкувати за рівнем водного балансу

Підведемо підсумок. Почуття міри у всьому – найкраща рекомендація для людини, яка думає. Здоровій людині пити треба скільки хочеться. Організм сам регулює гідробаланс.

Кому необхідно стежити за споживанням рідини додатково:

  • Спортсменам за підвищених навантажень;
  • Всім у спекотну погоду;
  • Курцям (нікотин сушить слизові тканини носоглотки та погіршує місцевий імунітет);
  • Годуючим мамам;
  • Хворим при застудних захворюваннях, особливо при підвищеній температурі;
  • При діареї або блювоті, щоб уникнути зневоднення;
  • Прийом деяких ліків або сечогінних продуктів, наприклад, кава;
  • Наявність солей у сечі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...