Пити – корисна звичка

Чиста вода - це джерело бадьорості та гарного настрою. Вода потрібна людині постійно. Її недолік викликає втому, втрату уваги, дратівливість.

Навіщо пити

Життєво важливі процеси: кровообіг, збагачення киснем, очищення - протікають у рідкому середовищі. Недолішок води – це стрес для організму.
Втрата лише 2-3% дорогоцінної вологи, уповільнює роботу мозку, зменшує фізичну працездатність, призводить до апатії. Жага – це «тривожна кнопка» організму, що закликає негайно налагодити баланс рідини у всьому тілі.

Що пити

Важливо пити воду! Ні кава, чай чи компот, а саме чисту воду. Всі інші напої, і рідина, що входить у різні страви, що з'їдаються протягом дня, - це спосіб наситити організм.
Вода — це та рідина, яка є універсальним розчинником, постачальником та чистильником організму.

Як пити

Тим, хто налаштований на здоровий спосіб життя, слід пити воду кімнатної температури. Допускається пити злегка охолоджену воду.
У спеку, коли хочеться свіжості, можна у склянку з водою опустити часточку лимона чи лайма.
Любителям використовувати лід для напоїв, бажано готувати його з тієї ж води, в яку додаватимуться кубики льоду.

Скільки пити

У тілі здорової людини, вагою 80 кілограмів, від 50 до 60 літрів води, і рівень рідини в організмі необхідно постійно підтримувати.
Для людей, не обтяжених хворобами, пов'язаними з обмеженням рідини, лікарі та дієтологи вивели точну формулу, за якою кожна людина може розрахувати добову кількість води, необхідну саме їй. Власну вагу потрібно помножити на 35. Отримане число — це обсяг необхідної чистої води.
Влітку, коли інтенсивніше працюють потові залози, для заповнення кількості води в організмі пити потрібно більше.

 

Доставка води ТМ "Артемівська"

Щоб чиста та корисна вода завжди була під рукою, замовляйте її на нашому сайті або за телефоном +38 (096) 168-88-86. Наші кур'єри доставлять її в обумовлений час, а при покупці 5 пляшок наші клієнти отримують у подарунок помпу для води.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...