Питна вода в кранах Одеси

Вода - воістину найдивніше хімічна сполука, яка є основою всього сущого і дарує нам життя. Вчені досі намагаються розгадати таємниці, які вона в собі таїть. Саме вони прийшли до висновку, що справжня питна вода має інформаційне поле, пам'ять і природну структуру як основу цілющої життєвої енергії.

Ключ до нашого довголіття

На жаль, ми часто забуваємо про те, що якість питної води безпосередньо впливає на стан всіх наших органів і навіть на зовнішній вигляд. Ми шукаємо еліксири молодості, намагаємося зрозуміти причини нездужань ... і не знаходимо їх. А між тим ключ до нашого довголіття і красу зовсім поруч!
Як відомо, велика частина хвороб людини викликана поганою якістю води. За даними ВООЗ, в неочищеної воді може міститися до 13 тис. Різних токсичних елементів! Це впливає на те, що 80% захворювань передається через вживання забрудненої води, що призводить до смерті людини. Це бич не тільки країн третього світу, а й великих міст, в тому числі і Одеси. «Питна» вода Одеси - це коктейль з органічних, радіоактивних та хімічних сполук з домішкою важких металів. Не встигли ми пройти належне очищення, вода надходить в давно зжили свій термін водопровідні мережі, попутно чіпляючи на себе інші забруднення, а далі - прямо в організми киян! А ми й не помічаємо, як ця небезпечна рідина з часом починає отруювати нас і наших дітей.

Як же в таких умовах зберегти здоров'я, якість і тривалість життя?

Компанія «Артемівська» пропонує вам одне з найпростіших і оптимальних рішень - доставка води в офіс і додому, яка значно відрізняється від води з крана. Щоб питна вода в місті Одеса була придатною до вживання, на очисних спорудах фільтри для води повинні не тільки ефективно справлятися з такими забрудненнями, як хлор, підвищений вміст заліза, солі жорсткості, великі домішки і бактеріальне забруднення, але і зберігати у воді вміст корисних мікроелементів .

Очищена питна вода запобігає безліч недуг: атеросклероз, гіпертонію, ослаблення імунітету, ураження органів кровотворення, онкологію, генетичні зміни, вроджені вади у дітей і мн. ін. Використовуючи бутильовану воду, Ви неодмінно відчуєте результат на своє здоров'я! Невичерпне заряд енергії, квітуча шкіра і відмінне самопочуття - то небагато, що здатна подарувати нам чиста питна вода. Правильно обрані системи очищення води збережуть здоров'я вам і вашій родині!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...