Переваги питної чистої води

 

Настав час кинути питну воду з крану і зробити курс на використання очищеної води, а саме розливається з компанії ТМ «Артемівська».

Основні переваги чистої води:

 • Вода завжди готова до споживання;
 • Щоденне використання чистої води зміцнює організм, позитивно впливає на активність мозку;
 • Немає необхідності закип'ятити сиру воду, він може бути п'яний, навіть діти;
 • Приготовлені блюда та гарячі напої на такій воді завжди смачні, з більш насиченим смаком і ароматом.

Японська методологія сприяння здоров'ю

Чи знаєте ви, що очищена вода може полегшити або навіть видалити головні болі, м'язові захворювання, проблеми серцево-судинної системи, бронхіт, астма, гастрит, надмірна вага?

Метод лікування дуже простий, але вимагає постійність у виконанні.

 

 

Ось що пропонують японські вчені:

 • Прокинувшись вранці відразу потрібно випити 600 мл води. Ви можете почати питну воду з меншого розміру, але поступово довести до бажаного об'єму.
 • Після цього, нічого не їдять за 45 хвилин.
 • Після сніданку, обіду, вечері необхідно почекати дві години, не їсти і не пити.
 • Перед кожним прийомом їжі необхідно випити очищену воду.

Звичайно, вода повинна бути хорошої якості, а потім, багато хвороб будуть вилікувані, і здоров'я буде зміцнюватися.

Трохи про технологію очищення питної води

Ми пропонуємо нашим клієнтам очищену за допомогою методу зворотного осмос, що дає можливість чистої води на 99% всіх шкідливих речовин у ньому. вода, проходячи через полупроникні мембрани, звільне від навантаження домішок, вірусів, бактерій. На виході стає абсолютно чистою і безпечною для людини. Це найбільш практичний метод очистки води. У нашій роботі ми використовуємо сучасне обладнання іспанського виробництва Jimten.

Після очищення вода насичується солями і мікроелементи, корисними для організму. Вода нашого виробництва зберігає свій природний смак і високу якість.

Обслуговування клієнтів

 

 

Будучи виробником води, компанія ТМ "Артемівська" зберігає демократичні ціни та орієнтований на клієнта підхід з догляду за високою якістю продукції.

Багато людей все ще продовжують пити воду з крана, пружини, колодязі або використовувати бювет. Але це безпечно для тіла...

Постачання питної води в Одесі стало нормою, в якому важко було повірити навіть десять років тому. Але час не стоїть на місці і міських водопровідних систем більше не впоратися з потребами громадян у наданні чистої води. У жвавому і швидкому ритмі життя, ми піклуємося, що наші клієнти не повинні витрачати час на походи в магазин і проведення важких пляшок. Ми дбаємо про це.

Доставка води до будинку в Одесі

Компанія ТМ «Артемівська» здійснює поставку води в Одесі:

 • Оператори Call-центра оперативно приймають замовлення, також замовлення можуть бути залишені в будь-який час доби на сайті компанії;
 • Доставка нашим клієнтам здійснюється у зручний для вас час і передбачені строки;
 • Маючи власний автопарк, наші Кур'єри вільно несуть воду.

Доставка води в офіс

 

 

Працюючи в офісі, дуже часто через навантаження на все немає часу подумати про те, яку воду ваші співробітники п'ють. Ми позбавить вас від необхідності купувати питну воду і чисті бутильована висока якість прибирання завжди буде втамувати спрагу офісні працівники.

Чекаємо вашого дзвінка

Доставка води є вибір на користь вашого здоров'я, стоп питної води водопровідної і стати здоровішими! Очисник води, яку ви п'єте, тим корисніше вона приведе вас. Ви можете замовити воду по телефону + 38 (096) 168-8886 або залишити запит на нашому сайті https://woda.od.ua.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (18 оценок, среднее: 4.72 из 5)
Loading...