Про вибір бутильованої води: корисні поради

Деякі експерти в галузі води стверджують, що вода, розфасована у пляшках і та, що тече з водопроводу, практично не має різниці. Чи так це?

Загальнонаціональна асоціація генетичної безпеки свідчить, що не завжди виробництво бутильованої води відповідає всім нормам дердстандарту.

Отже, зробивши вибір на користь бутильованої води, уважно вивчіть усі пропозиції на ринку даного сегменту. Замовляючи воду ТМ "Артемівська" - ви отримуєте воду очищену на сучасному устаткуванні, щодня проводиться забір проб та контроль якості води.

Мінуси води з водопроводу

Водопровідна вода має свої великі мінуси. Речовина тригалометан виникає як наслідок додавання у воду хлору. У природній воді такого з'єднання взагалі немає.

При процесі кип'ятіння води надлишок хлору трансформується на складні хлороорганічні сполуки. Вони можуть стати провокаторами розвитку онкологічного захворювання у людини. Особливе занепокоєння викликало завищений вміст тригалометанів у водопровідній воді міста Одеса. Зміст їх становить 60 мкг/дм3.

Слід зазначити, що їхній підвищений вміст набагато небезпечніший, ніж зайве.

Вимоги до якості

Бутильована вода має бути абсолютно безпечною для організму та нести певну користь. У ній має бути безліч корисних елементів. Нормами виробництва передбачається наявність 50 елементів. Такій вимогі відповідають далеко не всі виробники, а лише їх мала частина.

Як правило, таку воду виробляють ті компанії, які мають хороше джерело води. Тому товар їх має високу якість. При цьому виробництво їх економічно, оскільки не здійснюється додаткових витрат на ретельне очищення води.

Можна виділити таку марку як Компанія ТМ "Артемівська". Якщо говорити про товар, зроблений за кордоном, то, на думку багатьох біологів, мінералізація його відбувається на штучній основі. Та й споживча ціна такої води не така вже й мала.

Вибір марки бутильованої води

Купуючи воду в пляшках, можна помилитися і придбати підробку. Будьте уважнішими до того, що написано на етикетці і намагайтеся купувати воду перевірених виробників.

Здорова вода відіграє велику роль у стані організму людини. Вона здатна перешкоджати розвитку багатьох захворювань, покращити імунітет.

Фахівці в галузі харчування рекомендують споживачам купувати екологічно чисту бутильовану воду, призначену як для пиття, так і для приготування їжі. Експерти в цій галузі навіть рекомендують покупцям покластися на свій власний смак при виборі води. На їхню думку, покупець сам відчує, яка вода відповідає його запитам.

Розвиток виробництва бутильованої води частково є даниною моді українців на здоровий спосіб життя. Люди бояться вживати воду з-під крана.

Як придбати воду з доставкою в Одесі?

Для замовлення очищеної води залишайте свої заявки на сайті або за тел. +38 (096) 168-88-86. Наша вода відповідає всім критеріям високої якості.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...