Розвантажувальний день на воді

Тимчасова відмова від їжі можна прирівняти до своєрідної дієті. Обмежень у такого способу харчування практично немає, але все ж не кожна людина здатна на нього зважитися.
Якщо ж індивіду хочеться поліпшити роботу свого травлення, але у нього не вистачає сили волі для того, щоб почати вживати одну лише очищенну воду, він може спробувати влаштувати собі розвантажувальний день на фруктах або овочах.
Що ж стосується розвантажувального дня на воді, то практикувати його може практично кожен. Багато фахівців заохочують такий спосіб харчування. Все що потрібно зробити - це лише з самого ранку відмовитися від прийому їжі і вживати тільки чисту воду. Що-небудь з'їсти можна лише на наступний день.
Ті люди, які не знайомі з даними способом харчування, часто вважають, що виконати його практично неможливо. Однак варто влаштувати для себе всього лише один розвантажувальний день, щоб позбутися від сумнівів в тому, що це відмінна альтернатива дієті. На жаль, скинути вагу, відмовившись від їжі на нетривалий час, практично неможливо, але розвантажувальний день і не націлений на це. Вода всього лише очистить організм, завдяки чому той позбудеться від шлаків і знайде легкість.
Практикувати розвантажувальні дні не варто занадто часто, досить буде відмовлятися від їжі 2 рази на місяць. Протипоказанням можуть вважатися серйозні хронічні захворювання. Звичайно ж, не варто проводити розвантажувальний день, не порадившись попередньо з фахівцем, в іншому випадку можна нашкодити своєму організму. Відмовитися від даної практики варто людям, що страждають від застуди та ГРВІ. Краще дочекатися свого одужання.
Влаштовуючи для себе розвантажувальний день, дуже важливо пити достатню кількість рідини. Що ж стосується наступного дня, то вживати їжу через добу, звичайно ж, можна, але не варто їсти занадто багато, налагоджувати свій раціон потрібно поступово, починаючи з каш і молочних продуктів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...