Скільки пити води при занятті спортом

сколько пить воды при занятии спортом

Відмінне керівництво, яке ви можете використовувати при підготовці до занять на свіжому повітрі, будь то прогулянка, біг, поїздка на велосипеді або гра в теніс, - це те, що за дві години до початку вправ випити одну-дві склянки води. Таким чином, ви отримаєте належне зволоження. Під час вправ слід випивати 1 склянку води (118 мл - 177 мл) кожні 15-20 хвилин.
Якщо ви плануєте годинну прогулянку або заняття в тренажерному залі, наповніть пляшку водою (~400-500 мл) і візьміть її з собою. Зважуйтеся перед початком вправ. Потім, після виконання вправ, знову зважте себе. Він компенсує кожні 400-500 грамів менше, втрачених під час тренувань (часто через потовиділення), двома-трьома чашками (~ 500-600 мл) води / рідини після кожного тренування. Так що не забувайте пити воду після вправ.
Щоб побачити, чи достатньо ви п'єте води, вам потрібно звернути увагу на колір сечі. Сеча повинна бути прозорою і світло-жовтого кольору. Звичайно, колір сечі також може варіюватися в залежності від прийому харчових добавок і ліків. Темно-жовта сеча може бути ознакою того, що ви випили недостатньо води. Якщо ви відчуваєте спрагу, це означає, що Ви вже зневоднені, тому спрага - не найкращий показник того, що вам слід пити воду. Пити чисту воду потрібно постійно протягом дня.
Деякі очевидні ознаки зневоднення: втома, темна сеча, головний біль, втрата апетиту, почервоніння щік і легке запаморочення. Так що не чекайте, поки ви захочете пити воду!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...