Поради по догляду за кулером

Кулер

 

Кулер призначений для розповсюдження, нагрівання або прохолодної води в пляшках. У прохолодніше своєчасно необхідно виключити утворення накипу, осаду всередині кулера. А також дезінфікують нутрощі кулера. Своєчасне очищення може врятувати користувача від отруєння і забезпечить тривалу роботу агрегату.

Яким кулер забиваються? Очищення кулера для води

Основним видом засмічення кулера є накипу. У будь-якій рідині є калій, магній та інші домішки і солі. Всі вони в кінцевому підсумку осідають на стінах кулера. Але вода «Артемівський» проходить кілька ступенів очищення, тому його використання знають-кількість органіки у воді буде набагато нижче. Артемовський вода ідеально підходить для роздачі через кулер. Органічні речовини в процесі рухаються по трубах і осідають всередину кулера, в результаті цього часу він негативно впливає на роботу нагрівальних елементів. Звичайні засоби боротьби з піну не можна використовувати, так як його можна загрожує отруєнням.

 

 

Що в охолоджувального бака не було ніяких зайвих бактерій необхідно витирати шию пляшки і саму воронку, коли флакон замінюється. Перед заміною необхідно ретельно витирати руки з милом.

Подивіться так, щоб кулер не мав тріщин, проколів і інших навіть найменших дефектів.

Плануєте літню подорож? Потім необхідно відключити кулер з гнізда. Тоді ви повинні злити всю рідину звідти.

Ви можете мити кулер за допомогою звичайних продуктів для миття посуду, але вони не повинні містити хлору або інших агресивних речовин. Частинки абразиву також можуть пошкодити внутрішню частину кулера.

 

 

Очищення охолоджувача холодної води

Чистота кулера з резервуаром холодної води може вимкнути пляшку і очистити його, потім залити там склянку води і додати туди трохи розчиненого соди випічки. Для очищення бака всередину необхідно використовувати пензлик.

Очищення охолоджувального охолоджувача гарячої води з лимонною кислотою

Кулер для гарячої води спочатку відключається від розетки, вода зливає через кран гарячої води. Кулер повинен охолонути. З задньої частини диспенсера потрібно прибрати пробку, витягуючи рідину. Додайте 250 мл до пляшки води. лимонної кислоти. Налийте суміш в бак, додаємо воду при кімнатній температурі. Нехай прохолодніше працює через півгодини. Процідити і вимити бак.

Слиз в охолоджувач може статися, якщо є бактерії, перед установкою на охолоджувального Корку слід ретельно дезінфікувати.

 

Якщо масштаб стає занадто багато, нагрівальні елементи починають вставку, вони утворюють тріщини, і вони зазнають невдачі. Якщо вода потрапляє на місце, де надходить струм, то, в результаті чого кухоль металу до кулера людина може вдарити з електричним струмом. Тому профілактика в такому випадку дуже важлива. Процедура очищення краще проводити кожні 6 місяців. Якщо ви використовуєте кулер інтенсивно, варто прибирання кожні 30 днів. Очищення кулера також можна замовити в сервісний центр.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...