Типи фільтрів для води

Якщо Вами планується купити фільтр для води, то Ви повинні попередньо ознайомитися з видами цих фільтрів. Вони поділяються на такі види:

Фільтри-насадки

Даний фільтри накручую на водопровідний кран, вони невеликого розміру, при цьому досить витончені. Але варто зазначити, що при відмінному зовнішньому вигляді площа фільтрованої поверхні невелика. Обсяг активованого вугілля, що використовується в цих фільтрах як сорбент, є гомеопатичним, тому і якість очищення залишається під сумнівом.

Адсорбційні фільтри

В даному сегменті фільтрів також використовується вугілля. Цей факт впливає на якість очищення води, яке з часом знизиться, а Ви будете змушені досить часто здійснювати заміну фільтруючих елементів, що значно вплине як на бюджеті сім'ї, так і на собівартості відфільтрованої води.

Іонно-обмінні фільтри

Принцип дії іонно-обмінних фільтрів полягає в реакції заміщення небажаних речовин на менш шкідливі. Головним недоліком даних пристроїв можна відзначити швидке виснаження обмінних буферів. При фільтрації вода підсолювати, внаслідок чого набуває більш приємний смак. Однак слід зазначити, що таку воду не можна пити людям, які мають схильність до набряків.

Мембранні фільтри

У таких фільтрах води пропускається крізь дрібні мікроканали особливої ​​мембрани, що сприяє «відсіювання» всіх частинок і молекул, які мають різний з молекулою води розміром. Для мембранних фільтрів важливий матеріал, з якого зроблений фільтроелемент. Вода в таких фільтрах очищається дуже надійно і якісно.

Осмотические фільтри

Дані фільтри функціонують, використовуючи методом зворотного осмосу. Осмотические фільтри вважаються вчинені на сьогоднішній день пристроями для очищення води. Але багатьох покупців бентежить їх висока ціна, а також істотні витрати при експлуатації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...